Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

  Traffipax Figyelmeztetés
2010. március 11., csütörtök
 - 0-24 Dunabogdány PMH.
 - 0-24 Szentendre
 - 08-20 Dunakeszi 2-es főút, M2 autó...
 - 08.00-18.00 Őrbottyáni Rendőrőrs terüle...
Fórum és hírlevél bejelentkezés
  DMRV ZRT

A legfrissebb közleményünk:
 - Tavasszal is célszerű ellenőrizni a vízóraaknát!
  TÁMOGATÓINK
időjárás
  0°C
hőérzet: 0°C
páratartalom: 100%
  Nappali: Éjszakai:
  2°C -1°C
részletes időjárás
frissítve: 2010.3.11 10:00 du.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

FÓT HONLAPJA

  KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-099
info@dunakanyar.hu




gyerekjátékok
irható dvd
HÍREK

  dátum típus település kulcsszó  
   










programajánló
2010. február 9. - Vác
A gyorsaságnak ára van!
Most nem a gyorshajtásra gondolok, pedig a kettő kísértetiesen hasonlít egymásra. Hanem arra, amikor nagyobb tempót diktálok magamnak, mint amit a testem-lelkem elbír. Rohanok reggel a gyerekkel az óvodába-iskolába, utána irány a munka, ahol versenyt futok a kollégákkal vagy a konkurenciával. Hazafelé beszaladok a közértbe, hogy vásároljak valami gyors vacsorának valót. Majd otthon sietve kipakolok és elrobogok egy fittnes terembe vagy tornára, mert fontos a jó kinézet. Divat a "csontsoványság", mindegy, hogy 18 éves vagyok vagy 38. A lényeg, hogy minél jobban nézzek ki, nem számít, hogy ez mekkora energiába kerül. Utána futás haza, összedobok egy gyors vacsorát a családnak.

A gyerekekkel való beszélgetést elintézem annyival, hogy "Na, mi volt a suliban?"De a választ már nem is hallom, mert otthon is folytatom a zsonglőrködést a mindennapi teendőim között. Ezek után szinte beájulok a fáradtságtól az ágyba és holnap kezdődik minden elölről...

ÉS EKKOR egyszer csak azt mondja a testem, a lelkem, hogy ELÉG! Kapok például, először csak figyelmeztetést, egy lázzal járó hasmenést - átszalad (!) rajtam az étel,- és ez ugye a betegség természeténél fogva az otthonunkhoz köt.

Mit teszek még ekkor is? Odakészítem mind a 4 újságot, amit már hetek óta szeretnék elolvasni, 5 könyvet, ami több hónapja várakozik a polcomon. Meg ne feledkezzek a filmekről sem, amit már mióta nem volt időm megnézni, úgyhogy jöhet az is. A fejem mellé az éjjeli szekrényre az elmaradhatatlan mobil, vonalas telefon, laptop, hogy legalább három csatornán elérhessenek.

Minden percet kihasználva betegség idején is, nehogy lemaradjak!
Miről is...?
Még mindig "nem vettem a lapot", amit intő jelként kaptam!


Akkor mit kell tenni?
SEMMIT! A semmit is lehet csinálni. Persze vannak néhányan, akik ezt már profi módon űzik, de a semmittevés pejoratív értelmében. A fenti életvitelű emberek viszont félnek a semmittevéstől (milyen gazdag a mi nyelvünk!).

Nem kapok bele a 4. könyvbe, nem indítom el a DVD filmet, sőt be sem kapcsolom a televíziót, mert nem szeretném a hírcsatornák által rám zúdított borzalmakat bevetíteni az épp gyógyulni kívánó testembe-lelkembe és minden telefont, internetet kikapcsolok.

CSÖNDET teremtek, kívül és belül is. Meggyújtok egy gyertyát és nem nézek, nem hallgatok semmit, csak vagyok. Nehéz lesz ezt az állapotot megtartani néhány percnél tovább, de tudatosan kell a
semmit "csinálni" és akkor sikerülhet eljutni a nyugalom atmoszférájába. Először össze-vissza cikáznak majd a gondolatok a fejemben. Aztán egy idő után szépen lassan letisztulnak, és ezek a letisztult gondolatok lesznek az igazán fontosak nekem.

Ezekkel a gondolatokkal és legalább egy nap nyugalommal vár az Egészséges vagyok című ezoterikus rendezvény Február 20-án, szombaton a Reménység Házban.

Rendezvényről részletesen az www.egeszsegesvagyok.hu oldalon olvashatsz.


Igar Beatrix


Nyomtatható verzió
Küldje el ezt a hírt barátjának, ismerosének!

program - mai napra: 13
Esztergom
A MEGA Játszóház Esztergomba látogat 03.13-án
Vác
2010. FEBRUÁR 27-ÉN NYÍLIK A VÁCI ÉRTÉKTÁR ELSŐ IDŐSZAKI KIÁLLÍTÁSA
2010.07.23. - 08:00 - Vác
XVIII.Váci Világi Vigalom
2010.03.19. - 19:00 - Vác
Váci Tavaszi Fesztivál 2010
hirdetés
Cégajánló
Bodor Major

Tahitótfalu
esküvő, étterem, szállás, lovassport, csárda, céges rendezvények, gyermekjátszótér, kalandpark, Őshonos állatpark
nevezetesség
Szerb Egyházművészeti Gyűjtemény
Szentendre
túra
Verőce körtúra
típus: gyalog
szavazás
Ön felajánlja-e adója 1%-át?
- Igen, minden évben
- Általában csak a gondolatáig jutok el
- Nem, eszembe sem jut
- Nem minden évben
- Nem tudom
Szavazás állása
apróhirdetés
Kertgondozást,kertészeti munkát,kaszálást stb. vállalok Vác és környékén! 06706317123
Cégünk vízteres kandallók, vegyestüzelésü kazánok beszerelésével, családi és társas ...
Vállaljuk tetőszekezetek építését, fedését, felujítását. vállaljuk épületek ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Sződliget csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában,összközműves nappali + 2 ...
- Sződliget központjában eladó 899 m2-es parkosított teleken egy 60 m2-es jó ...
Ingatlanok Vácon
- SZOLÁRIUM ÉS MASSZÁSZ STÚDIÓ bérelti joga eladó a balassagyarmati TESCO-ban. Az ...
- Vácon Törökhegyen 2880 m2-es, építési telek sürgősen eladó. A villanybekötés 150 e. Ft. ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Dunakeszin 17m2-es üzlethelység eladó. Ár:4.5 MFt További ...
- Dunakeszin az Alagligeti lakóövezet közvetlen környezetében eladásra kínálunk 15 db 4 ...
Ingatlanok Verőcén
- Verőcén 7030 hrsz.-ú zártkert eladó, "gyümölcsös" besorolással. 2575m2 területű, még ...
- Verőcén, Fehérhegyen 3 egymásmellett lévő telek (2037 m2, 2049 m2, 1773 m2)eladó. ...
Ingatlanok Kismaroson
- Börzyönyligeten 509 nm-es telken, 45 nm-es, bontandó téglaéptésű belterületi ...
- KISMAROS Börzsönyligeten a Morgó patak mentén kínálunk eladásra egy hangulatos ...
Ingatlanok Rádon
- Eladó Rádon szép panorámával rendelkező 100 nm-es , 3 szobás, önálló családi ház ...
- Rádon 2000 m2-es parkosított telken eladó 300 m2-es 10 éve épült exclusive családi ...
Ingatlanok Püspökszilágyon
- Püspökszilágyon csendes, panorámás utcában, 1500 m2-es rendezett telken 84 m2-es téglából ...
- Püspökszilágyon csendes, panorámás utcában, 1500 m2-es rendezett telken 84 m2-es téglából ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.VEROCE.HU     APRO.VEROCE.HU     INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU