Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Keresek Borbély hegyi telket...

1121
| 2011.07.01 12:43:55
Kedves Kolta!

Megírnád a telkek helyrajzi számát? (Földhivatali térképen megnézem hol van, és milyen.)

Mennyi lenne az ára / áruk?

Köszönettel: Bálint
1121
| 2011.07.01 12:39:48
Tudom mi arrafelé a helyzet, kértem egy földhivatali térképet, és a helyszínen is voltam... Az elhagyott telkek közül szeretném az egyiket. Mivel kb. 100 elhagyott telek van csak akad valaki aki belemegy egy cserébe... (Kikértem néhány tulajdonos nevét, de csak 1 nénit találtam meg, aki 92 éves, Sátoraljaújhelyen otthonban él, örököse nincs, és mentális problémája van... és ugyebár adásvétel nem jöhet szóba, mivel "felek kijelentik, hogy cselekvőképes állampolgárok").

Csak ingatlancsere jöhet szóba, kp-m nincs, és a héregi telekkel nem tudok mit kezdeni. Már a nevemre írták, vagyis ha eladom a 25%-át le kell adózni, tehát ha 1 millióért eladom, marad belőle kb. a fele (utazás, ingatlanközvetítő, adó, átírás, és persze az idő mire megveszik...)

Egy az egyben cserét ajánlok, az átírási költséget is állom.
Szerintem korrekt ajánlat.
FEKETERUHASFFI
| 2011.06.30 23:11:22
Szerintem add el a héregi telket, kb. 1-1.5 milliót kapsz érte, abból 5 telket tudnál venni a Borbély hegyen!

Én nemrég vettem a hegyen telket, nagyon olcsón megkaptam. A borbély hegyi kilátóhoz vezető úton csak a hegytetőn kb 70 telek van a földhivatali térkép szerint, lejjebb még kb. 300, (nincs kerítés, csak egy erdő az egész romos házakkal, szemétdombbal.)
Ha meg tudod találni az egyik tulajdonost biztos eladja. Én 8 telekkel próbálkoztam, és csak 1 tulajdonost találtam (többiek meghaltak, vagy a szovjetúnióba költöztek 81-ben), az a hely a 70-es évek óta el van hagyva, víz villany, rendes út nincs. Kb. 3 ház épült engedéllyel.
Amellett a közbiztonság 0, én 1 vödröt hagytam kinn a telkemen, eltűnt, aztán később még pár szerszámom, de akitől vettem annak a lakókocsiját felgyújtották csak a váz maradt, de 2008-ban ellopták a fémvázát is. Ami nem mozdítható azt is ellopják onnan...

Űdv. FFI
kolta
| 2011.06.30 19:51:37
Csere nem érdekel, de eladó telket (telkeket) tudok a Borbély hegyen. Két telek, összenyitva, két kis házzal, vizzel, villannyal, fürdőszobával. Össz.terület 340 n.öl (1222 nm)
üdv.
kolta
1121
| 2011.06.28 12:02:07
Tiszteletem!

Ingatlancsere céljából keresek Borbély hegyi telket...
Alapvetően bármilyen telek megteszi, nem számít ha pl. 20 éve el van hagyva a rajta lévő engedély nélküli, összedőlt ház, amit egy héten nyolcszor kirabolnak... (Sajnos arrafelé általában ez a helyzet.)

Cserébe ajánlok egy Héregi telket.
996 négyzetméteres, régi ásott kerekes kúttal, villany a telekhez közel. Szép kilátás a Gerecsére. Nyugodt, biztonságos környék, a szomszédok kedvesek.

Köszönettel: Bálint
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Keresztes Alpin - Favágási szolgáltatás

Kismaros
alpintechnika, fakivágás, fakivágás alpintechnikával
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
A Március 15. tér és környéke
Vác
túra
Verőce - Nógrádi-vár
típus: gyalog
A Verőcéről induló útvonal érinti a
Nagy-Kő-hegy kilátóját és a
Nógrádi várnál ér véget.
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Befektetők figyelem! Vác belvárosában kiváló adottságokkal rendelkező, 650 ...
- Vác,Deákvár gyönyörű, örök panorámás részén, barátságos, kertvárosias környezetben ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU