Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Földhivatali térkép

Szente_K
| 2011.03.29 11:19:17
Kedves FEKETERUHASFFI!

Jómagam nem tudok más térképről a neten.
(szerintem a nagymarosiak is erre gondoltak?)

Nem tudom most mi a helyzet, de a földhivatali térképek másolata (2002-2006 között)a verőcei polgármesteri hivatal műszaki előadójánál megvoltak papíralapon
Amolyan régi nagy lapokon, talán náluk utána lehet nézni.

K.
FEKETERUHASFFI
| 2011.03.26 13:27:34
Kedves Kálmán!

Magyarkút honlapját, és a rajta lévő térképeket megtaláltam, csak engem más terület érdekelne : )

Van egy telkem a volt honvédségi üdülőövezetben, csak elég kicsi, gondoltam megveszem a mellettem lévőt. Vagy pedig a Borbély hegy tetején szeretnék telket venni.

Tudom, a földhivatalban lehet betekintést kérni, vagy térképmásolatot kérni 3000Ft/oldal árban, csak az kissé sok lenne.
Nagymaroson az építésügyen mondták hogy van fenn térkép a neten, bár én nem találtam...

Köszönettel: FEKETRUHASFFI
Szente_K
| 2011.03.20 11:44:03
Átnézeti a "térkép"
részletesen az "adatok" menüben
Szente_K
| 2011.03.20 11:42:35
Átnézeti a "térkép"
részletesen az "adatok" menüben
Szente_K
| 2011.03.20 11:35:40
Kedves Inblack!

Mintegy 6 évvel ezelőtt - verőcei alpolgármester koromban - készítettem egy "magyarkúti honlapot".
Ekkor beszkenneltem néhány földhivatali térképet. A lap az alábbi linken hozzáférhető:

http://www.szentekalman.hu/magyarkut/

Évek óta nem frissítettem, de talán még használható.

A települési aktuális és hiteles földhivatali térképeket az Országos Földmérési Távérzékelési stb hivatalnál lehet megvásárolni.
Solymár zártkert és kül- belterületi térképét épp most vettük meg (~ 1-1,5 Mft)
(a mérnököknek használható archicad dwg formátumban adják)

üdvözlettel:

Dr. Szente Kálmán
Solymár Nagyközség polgármestere
FEKETERUHASFFI
| 2011.03.17 18:13:47
Sziasztok!
Van az interneten (esetleg ezen az oldalon) valahol verőcei-magyarkúti földhivatali térkép?
(Nagymaroson az építésügyes mondta hogy van, de én nem találom...)
Kösz.
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Duna-Dráva Cement Kft.

Vác
kavicsüzletág, cementgyártás, transzportbeton gyártás
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
A piarista gimnázium épülete
Vác
túra
Dél-Börzsöny, zöld turistajelzés
típus: gyalog
Kismarosról induló és Zebegénybe érkező mindenki számára ajánlott kellemes gyalogos útvonal a Gál-hegy, Török-mező és a Malom- völgy érintésével.
apróhirdetés
Kiadó egy 2021-ben épült igényes kialakítású ikerház önálló telken, dupla garázzsal. A ...
VÁC VILLANYSZERELÉS VÁC VILLANYBOJLER JAVÍTÁS VÁC SZŐDLIGET VILLANYSZERELÉS SZŐDLIGET ...
Musical Nanny Vác és környéke Kedves Szülők! Vácon és környékén, hétköznapokon ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác belvárosában 60 m2-es szép állapotban lévő, önálló telken álló családi ház eladó. A ...
- Különleges lehetőség Vác belvárosában! Önálló egyszintes, vállalkozási célokra ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Alsópetényben a Cserhát dombjai között, Budapestről 58 km-re egy bájos Nógrád megyei ...
- Eladó Alsópetényben tóra, hegyekre panorámás közel 3000 m2, osztható, jelenleg ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU