Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Földhivatali térkép

Szente_K
| 2011.03.29 11:19:17
Kedves FEKETERUHASFFI!

Jómagam nem tudok más térképről a neten.
(szerintem a nagymarosiak is erre gondoltak?)

Nem tudom most mi a helyzet, de a földhivatali térképek másolata (2002-2006 között)a verőcei polgármesteri hivatal műszaki előadójánál megvoltak papíralapon
Amolyan régi nagy lapokon, talán náluk utána lehet nézni.

K.
FEKETERUHASFFI
| 2011.03.26 13:27:34
Kedves Kálmán!

Magyarkút honlapját, és a rajta lévő térképeket megtaláltam, csak engem más terület érdekelne : )

Van egy telkem a volt honvédségi üdülőövezetben, csak elég kicsi, gondoltam megveszem a mellettem lévőt. Vagy pedig a Borbély hegy tetején szeretnék telket venni.

Tudom, a földhivatalban lehet betekintést kérni, vagy térképmásolatot kérni 3000Ft/oldal árban, csak az kissé sok lenne.
Nagymaroson az építésügyen mondták hogy van fenn térkép a neten, bár én nem találtam...

Köszönettel: FEKETRUHASFFI
Szente_K
| 2011.03.20 11:44:03
Átnézeti a "térkép"
részletesen az "adatok" menüben
Szente_K
| 2011.03.20 11:42:35
Átnézeti a "térkép"
részletesen az "adatok" menüben
Szente_K
| 2011.03.20 11:35:40
Kedves Inblack!

Mintegy 6 évvel ezelőtt - verőcei alpolgármester koromban - készítettem egy "magyarkúti honlapot".
Ekkor beszkenneltem néhány földhivatali térképet. A lap az alábbi linken hozzáférhető:

http://www.szentekalman.hu/magyarkut/

Évek óta nem frissítettem, de talán még használható.

A települési aktuális és hiteles földhivatali térképeket az Országos Földmérési Távérzékelési stb hivatalnál lehet megvásárolni.
Solymár zártkert és kül- belterületi térképét épp most vettük meg (~ 1-1,5 Mft)
(a mérnököknek használható archicad dwg formátumban adják)

üdvözlettel:

Dr. Szente Kálmán
Solymár Nagyközség polgármestere
FEKETERUHASFFI
| 2011.03.17 18:13:47
Sziasztok!
Van az interneten (esetleg ezen az oldalon) valahol verőcei-magyarkúti földhivatali térkép?
(Nagymaroson az építésügyes mondta hogy van, de én nem találom...)
Kösz.
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Belencsák Erika pedikűr, smink, műszempilla

Dunakeszi
pedikűr, gyógypedikűr, manikűr, parafinos kéz és láb ápolás, műszempilla, smink, alkalmi smink, sminktanácsadás
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Az alsó vár
Visegrád
túra
Királyrét - Nógrád hegyikerékpáros útvonal
típus: kerékpár
A Királyrétről Nógrádba tartó hegyikerékpáros szakasz a Börzsöny-hegység egyetlen jelzett kerékpáros útvonala.
apróhirdetés
5 tagú családom részére keresek júniustól 1 évre kiadó házat vagy ...
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác Belvárosában eladásra kínálok egy 74 m2 hasznos alapterületű 2+2 ...
- KÜLÖNLEGES LEHETŐSÉG VÁC BELVÁROSÁBAN! Eladó Vácon, belvárosban kitűnő beosztású ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Nógrád megyében, Nógrád településen eladóvá vált egy, az 1970-es, 80-as években épült ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU