Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Zenész topic

V8
| 2011.10.01 00:09:11
Zenészeket keresek!
Zongoristát, bőgőst, funkys, swinges témákhoz. Énekes és gitáros jelentkezését is várom. Kor és nem mellékes. Jelentkezni az itt elérhető mail-címemen lehet.
V8
| 2010.11.05 11:58:18
Verőcei, vagy környékbeli basszusgitárost és gitárost keresek!
squealer.band@gmail.com
V8
| 2010.10.16 15:20:55
Gyerekeknek, kezdőknek doboktatás!

Kizárólag dobfelszerelésen folyik a tanítás, nincs kottázás, semmi egyéb, ami a kedvet, időt veszi el, azonnal dobhoz lehet ülni!
Rock, blues, funky alapok, és amihez éppen kedved van!
Érdeklődni:

drumstime@gmail.com
V8
| 2010.10.16 15:18:06
Kedves Nóra!
Igen, nehéz elfogadni egy művháztól, hogy nem tud zenekari próbáknak helyet és időt adni.
Pár éve mondtak közel 3000 ft-ot/óra a próbákra.
Pesten próbáltunk abban az időben, 8000/hónap díj szerint, heti három alkalommal, és napi 4-5 órát. Szóval...:)
Igen, sok helyen működik, itt is működhetne az, hogy díjtalan a próba, és heti - kétheti rendszerességgel koncertet adunk, aminek bevétele a művházé.
Miért nem olyasvalaki veszi kézbe a dolgokat, aki ért is hozzá??
Kálmán Nóra
| 2010.10.16 13:37:07
Kedves V8!

Örülök, hogy hivatalos válaszlevelet kapott, ez korrekt dolog. Azt azonban nem tudom elfogadni,hogy semmilyen lehetőség ne lenne a dologra.
EGy zenekari próba ideje változtatható, rendezvény esetén elmaradhat, más időbe áthelyezhető. Volt zenekarosként persze tudom, ez függ a zenekari tagok számától, de gondolom, nem fúvószenekarról lenne szó, hanem valamilyen kisebb létszámú zenekarról.
Gondolom, ha a hangszerek tárolása lett volna a baj, azt is megoldották volna.
Az ár: mi az, hogy mondtak? Tudomásom szerint a terembérlet szabályozva van, legalábbis volt. Megnézte a törvényt, rendeletet? Mit tartalmaz?
Szerintem a képviselőtestülethez is lehet fordulni a terembér csökkentése, eltörlése céljából, hiszen nem profitorientált dolog miatt kérik a termet. Ajánljanak fel x. számú ingyen koncertet cserébe, társadalmi munkát, egyebet.

7-8-ig nyitott műv. ház? Minden megoldható, csak egyeztetés kérdése. Édesanyám évtizedekig szervezte verőcei kulturális életét, én erről tudnék mesélni...Minden csak akarat és egyeztetés kérdése......

Ne adja fel, üdvözlettel:
Kálmán Nóra
V8
| 2010.10.16 13:21:18
A művház igazgatói posztról ezt gondolom:
Sajnos vagy sem, hogy ez is ugye, szigorúan végzettséghez, azaz papírhoz van kötve. Ha nem így lenne, öt olyan embert tudnék erre a posztra, akik félelmetesen jól és erősen menedzselnék a dolgot, nemzetközi színvonalú produkciókat hoznának ide, mozgatnák az ügyet. Pezsegne a művház, program program hátán lenne.
Ezt így ahogy van és valószínűleg lesz, felesleges csinálni...szerintem.
V8
| 2010.10.16 13:14:24
Régebben, egy másik zenekarommal szintén próbálkoztunk, akkor viszont olyan irreális árat mondtak óradíjként, hogy röhögnöm kellett, simán vertek vele egy profi budai hangstúdiót... nem próbatermet, hanem hangstúdiót!!:)
Vicces, de azért elég komoly dolog ez. Ha rajtam múlna, ez is, többek között, szinte ingyenes lenne, csakúgy, mint a gyerekek zenetanítása.
V8
| 2010.10.16 13:10:45
Kedves Nóra!

Ezt a választ kaptam a Művháztól:
" Sajnálattal kell nemet mondanom kérdésükre, a verőcei Művelődési ház kicsi, folyamatos teremkihasználtsággal működünk.
Itt nem csak a nagyrendezvényekről van szó, hanem a heti rendszerességgekkel ismétlődő programokról is.
A ház este általában 7-8 óráig várja látogatóit, addig zajlanak le rendezvényeink.
Raktározási lehetőségünk nincs a hangszerek számára."

Akitől kaptam, Bágyoni Szabó György talán, ha jól emlékszem.
Kálmán Nóra
| 2010.10.16 12:38:56
Kedves V8?

Kihez tudott fordulni egyáltalán?
Ki adta az elutasító választ?
Mi volt az indoklás?
Nem hiszem, hogy a helyhiány lett volna az ok, annyira azért nem túlzsúfolt a műv. ház a rendezvényekkel....
Vagy az is lehet, hogy az egészségük miatt aggódtak volna, tudomásom szerint rossz a műv. ház fűtése....
Szerintem ne csüggedjen, hanem forduljon az új képviselőtestülethez! ( Hiszen ki tudja, mikor lesz végre műv.ház igazgató... Lassan már vicc kategóriába tartozik a meghiúsult pályázatok sora... )
A zene az kell........

Jó zenélést:
Kálmán Nóra
V8
| 2010.10.16 12:07:25
Miért van az például, hogy a nagy környéken, egyedül a verőcei művházban nem lehet zenekarral próbálni? Szerettem volna a frissen alakult zenekarommal ott próbálni, elutasító választ kaptam. Egy Művelődési Háztól. Nem értem...
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Citroen Szalon Vác

Vác
használt autó kereskedés, autóalkatrész kis- és nagykereskedelem, autóalkatrészek, autógumik, keréktárcsák, autójavítás, autószalon, autószerviz, autóvillamosság, műszaki vizsgáztatás, zöldkártya, gépkocsi értékesítés, használt autó adás-vétel, autó felszerelések, kiegészítők
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Szentendre
túra
Nagybörzsönyi körtúra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
Kellemes túra, ami a Börzsöny szélén elterülő faluból, Nagybörzsönyből (Szobról busszal közelíthető meg) indul és oda is érkezik ...
apróhirdetés
Kiadó egy 2021-ben épült igényes kialakítású ikerház önálló telken, dupla garázzsal. A ...
VÁC VILLANYSZERELÉS VÁC VILLANYBOJLER JAVÍTÁS VÁC SZŐDLIGET VILLANYSZERELÉS SZŐDLIGET ...
Musical Nanny Vác és környéke Kedves Szülők! Vácon és környékén, hétköznapokon ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Készpénzes, leinformálható ügyfeleimnek kiadó lakást vagy családi házat keresek Vácon ...
- Különleges lehetőség! Vác régi deákvári részen egyszintes, 175 m2 es lakóingatlan eladó. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Megvételre kínálok Váckisújfalun egy 65 m2-es családi házat. Kialakításra került benne ...
- Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU