Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Zenész topic

V8
| 2011.10.01 00:09:11
Zenészeket keresek!
Zongoristát, bőgőst, funkys, swinges témákhoz. Énekes és gitáros jelentkezését is várom. Kor és nem mellékes. Jelentkezni az itt elérhető mail-címemen lehet.
V8
| 2010.11.05 11:58:18
Verőcei, vagy környékbeli basszusgitárost és gitárost keresek!
squealer.band@gmail.com
V8
| 2010.10.16 15:20:55
Gyerekeknek, kezdőknek doboktatás!

Kizárólag dobfelszerelésen folyik a tanítás, nincs kottázás, semmi egyéb, ami a kedvet, időt veszi el, azonnal dobhoz lehet ülni!
Rock, blues, funky alapok, és amihez éppen kedved van!
Érdeklődni:

drumstime@gmail.com
V8
| 2010.10.16 15:18:06
Kedves Nóra!
Igen, nehéz elfogadni egy művháztól, hogy nem tud zenekari próbáknak helyet és időt adni.
Pár éve mondtak közel 3000 ft-ot/óra a próbákra.
Pesten próbáltunk abban az időben, 8000/hónap díj szerint, heti három alkalommal, és napi 4-5 órát. Szóval...:)
Igen, sok helyen működik, itt is működhetne az, hogy díjtalan a próba, és heti - kétheti rendszerességgel koncertet adunk, aminek bevétele a művházé.
Miért nem olyasvalaki veszi kézbe a dolgokat, aki ért is hozzá??
Kálmán Nóra
| 2010.10.16 13:37:07
Kedves V8!

Örülök, hogy hivatalos válaszlevelet kapott, ez korrekt dolog. Azt azonban nem tudom elfogadni,hogy semmilyen lehetőség ne lenne a dologra.
EGy zenekari próba ideje változtatható, rendezvény esetén elmaradhat, más időbe áthelyezhető. Volt zenekarosként persze tudom, ez függ a zenekari tagok számától, de gondolom, nem fúvószenekarról lenne szó, hanem valamilyen kisebb létszámú zenekarról.
Gondolom, ha a hangszerek tárolása lett volna a baj, azt is megoldották volna.
Az ár: mi az, hogy mondtak? Tudomásom szerint a terembérlet szabályozva van, legalábbis volt. Megnézte a törvényt, rendeletet? Mit tartalmaz?
Szerintem a képviselőtestülethez is lehet fordulni a terembér csökkentése, eltörlése céljából, hiszen nem profitorientált dolog miatt kérik a termet. Ajánljanak fel x. számú ingyen koncertet cserébe, társadalmi munkát, egyebet.

7-8-ig nyitott műv. ház? Minden megoldható, csak egyeztetés kérdése. Édesanyám évtizedekig szervezte verőcei kulturális életét, én erről tudnék mesélni...Minden csak akarat és egyeztetés kérdése......

Ne adja fel, üdvözlettel:
Kálmán Nóra
V8
| 2010.10.16 13:21:18
A művház igazgatói posztról ezt gondolom:
Sajnos vagy sem, hogy ez is ugye, szigorúan végzettséghez, azaz papírhoz van kötve. Ha nem így lenne, öt olyan embert tudnék erre a posztra, akik félelmetesen jól és erősen menedzselnék a dolgot, nemzetközi színvonalú produkciókat hoznának ide, mozgatnák az ügyet. Pezsegne a művház, program program hátán lenne.
Ezt így ahogy van és valószínűleg lesz, felesleges csinálni...szerintem.
V8
| 2010.10.16 13:14:24
Régebben, egy másik zenekarommal szintén próbálkoztunk, akkor viszont olyan irreális árat mondtak óradíjként, hogy röhögnöm kellett, simán vertek vele egy profi budai hangstúdiót... nem próbatermet, hanem hangstúdiót!!:)
Vicces, de azért elég komoly dolog ez. Ha rajtam múlna, ez is, többek között, szinte ingyenes lenne, csakúgy, mint a gyerekek zenetanítása.
V8
| 2010.10.16 13:10:45
Kedves Nóra!

Ezt a választ kaptam a Művháztól:
" Sajnálattal kell nemet mondanom kérdésükre, a verőcei Művelődési ház kicsi, folyamatos teremkihasználtsággal működünk.
Itt nem csak a nagyrendezvényekről van szó, hanem a heti rendszerességgekkel ismétlődő programokról is.
A ház este általában 7-8 óráig várja látogatóit, addig zajlanak le rendezvényeink.
Raktározási lehetőségünk nincs a hangszerek számára."

Akitől kaptam, Bágyoni Szabó György talán, ha jól emlékszem.
Kálmán Nóra
| 2010.10.16 12:38:56
Kedves V8?

Kihez tudott fordulni egyáltalán?
Ki adta az elutasító választ?
Mi volt az indoklás?
Nem hiszem, hogy a helyhiány lett volna az ok, annyira azért nem túlzsúfolt a műv. ház a rendezvényekkel....
Vagy az is lehet, hogy az egészségük miatt aggódtak volna, tudomásom szerint rossz a műv. ház fűtése....
Szerintem ne csüggedjen, hanem forduljon az új képviselőtestülethez! ( Hiszen ki tudja, mikor lesz végre műv.ház igazgató... Lassan már vicc kategóriába tartozik a meghiúsult pályázatok sora... )
A zene az kell........

Jó zenélést:
Kálmán Nóra
V8
| 2010.10.16 12:07:25
Miért van az például, hogy a nagy környéken, egyedül a verőcei művházban nem lehet zenekarral próbálni? Szerettem volna a frissen alakult zenekarommal ott próbálni, elutasító választ kaptam. Egy Művelődési Háztól. Nem értem...
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Daidalos B&M Kft.

Vác
ablak dunakeszi, műanyag nyílászáró, műanyag nyílászárók, műanyag ajtó, bejárati ajtó, redőny, reluxa, ablakpárkány, ablak vác, ablakcsere dunakeszi, nyílászárók, nyílászáró, ablakok, ablakcsere vác, ablakbeépítés, ablak árak, műanyag ablak vác, műanyag ablakok, műanyag ablak árak, műanyag ablak beépítés, műanyag ablak profilok, műanyag ablak dunakeszi
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Hétkápolna
Vác
túra
Diósjenő - Csehvár - Verebes-kaszáló - Foltán-kereszt - Hárs-rét - Spartacus kulcsosház - Királyrét
típus: gyalog
A túra során megismerkedhetünk Diósjenő nevezetességeivel és történtével, ha a vasúttól a főúton indulva rövid időre megállunk a főtér milleneum alkalmából kihelyezett ...
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác közkedvelt részén eladó 1495 nm-es építési telek, melyen víz és villany van. A ...
- Eladóvá vált egy panorámás nyaraló Vác, Körtvélyes dűlőn! A nyaraló csodálatos erdei ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Csörög, Kecskerágó oldalán több funkciós vállalkozásra alkalmas ingatlan eladó. Családi ...
- Eladó Csörög (kecskerágó) részén , egy 1100nm -es zártkerti ingatlan , rajta lévő 28nm-es ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU