Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Önkormányzati választás 2010

dr demeny
| 2010.10.16 21:12:38
Tisztelt Figyelő!

Nem gondolnám, h a pártállás a meghatározó. A szellemiség és a becsület, az azonos mérce azonban számomra igenis fontos.
V8
| 2010.10.14 16:07:47
Én például egy régebbi fórumtársat, Jochent tudtam volna elképzelni pm-ként. Kár hogy meghalt, és kár, hogy ilyen igazi független (úgy értem: pártfüggetlen) emberek javarészt csak a sokat szidott Amerikában élnek. Persze, itt is van ilyen, nem mondom hogy nincs. De csupán a régi beírásaiból is lejön az embernek, mi lehetett volna ha olyen gondolkodással tudjuk nézni a dolgokat, itt helyben is, mint ő tette.
Figyelő
| 2010.10.14 15:38:19
Bocsánat a dupla kommentért, de még bele kell jöjjek!
Figyelő
| 2010.10.14 15:37:37
Szerintem az a szomorú, hogy egy három ezres faluban fontos, hogy ki melyik oldalhoz tartozik. Ezen már régen túl kellene lépni...De hát..Na mindegy az ember mindig jobbat vár...
Figyelő
| 2010.10.14 15:31:31
Szerintem az a szomorú, hogy egy három ezres faluban fontos, hogy ki melyik oldalhoz tartozik. Ezen már régen túl kellene lépni...De hát..Na mindegy az ember mindig jobbat vár...
Kalap
| 2010.10.13 13:56:52
Szívesen, arról rég tudott volna, ha ezt hivatalosan megtesszük. egymagunk pedig meg sem tehetjük, mert meghallgatás szükséges.
dr demeny
| 2010.10.13 13:50:28
Köszönöm megerősítését, h. nem vállalták fel.
Kalap
| 2010.10.13 13:25:32
Tisztelt Dr. Demény! Még csak hallgatólagosan sem támogatott a pártunk sem mi senkit. Választópolgárként, magánemberként nyilván szavaztam. Ennyi történt. A pártunk nem támogat csak úgy jelölteket (függetlenként is), ha azok átesnek a meghallgatáson, amin mi is átestünk.
dr demeny
| 2010.10.13 13:18:53
Tisztelt Kalap!

Tudom a gáton jobbikos barát, a választáson független jelölt. (nem önről beszélek)

A rendezvényeken elvbarát támogató, a választáson független jelölt.

Egyébként megértem, hogy a pártja, de még a helyi ek sem válalták nyilvánosan a közös "gyékényt".
Kalap
| 2010.10.13 13:10:20
Kedves Solidarity! Megértem az elkeseredettségét, van is valós alapja. Független jobbikos viszont nem volt:) Egy valós volt és az én voltam. Senki mást nem támogattunk.
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ 21-30 ] [ 31-40 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
MEDIPARK BT.

Dunakeszi
fogászat, digitális panoráma röntgen (rtg), fájdalommentes kezelések, láthatatlan fogszabályozás, fémmentes fogpótlások, szájsebészet, implantáció /fogbeültetés/, fogorvos, fogpótlás, fogászat, fogorvos, fogszabályozás, fogpótlás, gyermekfogászat, esztétikus tömések, fogkőlevétel, fájdalommentes fogfehérítés, lézeres terápiák
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Kovács Margit Kerámiamúzeum
Szentendre
túra
Nagybörzsöny - Királyrét
típus: gyalog
A Börzsöny Akciócsoport 2002-es Vándortúrájának útvonala.
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- NAGYSZERŰ LEHETŐSÉG MOST AZ INGATLANPALETTÁN! Vácon a Kölcsey utcában eladó egy 49 ...
- Vác, Belváros déli peremén, csendes, kertvárosi részen kínálom eladásra ezt a 220 m2-es, ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Áron alul eladó Csörögben 717 nm-s építési telek 24 nm-s alappal. Víz, gáz csatorna, ...
- Csörög, Kecskerágó oldalán több funkciós vállalkozásra alkalmas ingatlan eladó. Családi ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU