Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - A Kárpát-Haza templom avatásának forgatókönyve

Kalap
| 2010.06.28 23:21:32
Nincs szükségem rá, de azért köszönöm:)
dr demeny
| 2010.06.28 22:41:26
Legyen a hosszabb vége a magáé! (ez egy szólás mondás) amikor már értelmetlen és érdektelen a dolog.
Kalap
| 2010.06.27 21:34:16
Szerintem 10 millió magyar is tények nem csak egy vélemény alapján ítéli el pl Gyurcsány Ferencet. Van bűnlajstroma, talán még jogi vonzata is lehetne. Viszont nem ez a téma, csak megjegyeztem. Tények alapján fogalmaztak meg véleményt patakocskáról, ez szívük-joga és nem kevesen egyet is értenek velük. Nekem is skizoid dolognak tűnik megszavazni a kettős állampolgárságot és támogatni Gyurcsány Ferencet, vagy nem hazaárulónak tartani őt. Ezek szerint bagatell és nem fontos dolognak tartotta azt a kettős állampolgárságot, amit megszavazott. Szerintem egyáltalán nem bagatell és történelmi bűne lesz ez is Fletónak többek közt. Lehet, hogy ön szerint vitás, hogy ki adta a mankót,de aki hisz benne, annak nem. Én pedig a keresztényekre hivatkoztam egyértelműen. Természetesen és sajnos mindnyájan követünk el bűnt, bűnöket, ettől még azonban egy keresztény ember számára a bűn sosem relatív. Kár ezen vitatkozni viszont, mert hit és meggyőződés kérdése, nem pedig az észérveké (bár komoly érvrendszer is fel lehet mögé állítani, de ez a teológusok feladata, nem a miénk. )Lehet, hogy megszegünk parancsolatokat, nyilván én is szegtem meg, ettől még meg tudom ítélni, hogy mások bűnt követnek e el. Nem kell elítélni senkit, mert nem vagyok sem Isten, sem bíró, de véleményem lehet bárkiről (ahogy önnek is van) a mankó tükrében.
dr demeny
| 2010.06.27 21:05:03
Az álláspontok és a személyek megítélése két dolog. A vélemény szabad és annak kritikája is, azonban "skizoid", "ha ismerné" kitételek nem a véleményt, hanem a személyről alkotható képet cizellálja. Nem feltétlenül szellemi sérült aki ismer dolgokat, de más véleményt fogalmaz meg.

Nem véleményezek, véleményt mondok. Ítélek egy személyt tények és nem hitek alapján.
Hogy ki adta az általunk hivatkozott mankót az legalábbis vitás csakúgy mint annak teljessége. A bűn fogalma relatív, különösenha a sajátunkat kell megítélni. Ezért is hiszem a tanítást miszerint az vesse rá az első követ ki maga nem vétkezik. Én viszont könnyű helyzetben vagyok, mert nem hivatkozok olyan logot amit magam nem tartok be.
Kalap
| 2010.06.25 23:11:41
Igen, ahogy ön véleményezi a mi írásainkat, vagy ítélkezik pl. a pm felett, úgy más is hajlamos rá, hogy meg tegye és erre minden joga meg is van. Más kérdés, hogy kinek miben van igaza, ezt sokszor mi halandók nem is tudhatjuk, de ettől még a vélemény szabad. Ehhez a dologhoz nem szóltam hozzá, de egy dolgot tisztázunk szerintem: Ha keresztények vagyunk és hiszünk Jézus tanításaiban (márpedig itt sokan azok vagyunk), akkor oly módon mégis tudunk ember ,és nem Isten, előtt ítélkezni, hogy felhasználjuk az Isten által nekünk adott mankót: A Bibliát és legfőképp a 10 parancsolatot. Abban vannak olyan dolgok, melyek a keresztény ember számára nem relatívak, ha megszegjük őket bűnnek tekintjük.
V8
| 2010.06.25 21:55:29
Teljesen igaz, de - ha valaki hangot ad magának, és megosztja egy fórumon, akkor engedtessék meg a véleményezése is.
dr demeny
| 2010.06.25 21:49:46
Emberek!

Ami meg Jézus tanításait illeti, ti méltók vagytok? Jézus másként látta a világot, szabad utat adott a gondolatnak, megbocsátást hirdetett és az ítélkezés jogát magasabb szintre helyezve kereste a boldogulást. Örülök, ha vannak olyanok akik úgy érzik már ott vannnak ahol az ítélet születik.
dr demeny
| 2010.06.25 21:45:41
Emberek!

A tietek is csak vélemény a sok közül, mégsem minősíti senki. Ti ilyenek ő olyan. Miért kell bántani? Jobbnak, okosabbnak érzitek magatokat, ha kimondjátok milyen más aki nem olyan mint ti?

Gratula.
V8
| 2010.06.25 10:54:53
Jézus tanításai, a kettős állampolgárság, és gyurcsány "nemhazaárulósága", nem férnek meg egymás mellett. Ha igen, az skizoid dolog...
spangár-díjas
| 2010.06.24 23:40:03
Kedves bukfenk!

Ha valóban ismerné Jézus tanításait, akkor nem szimpatizálna az MSZP-vel!!!
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ 21-30 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Belencsák Erika pedikűr, smink, műszempilla

Dunakeszi
pedikűr, gyógypedikűr, manikűr, parafinos kéz és láb ápolás, műszempilla, smink, alkalmi smink, sminktanácsadás
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Kálvária
Márianosztra
túra
Királyrét - Nógrád hegyikerékpáros útvonal
típus: kerékpár
A Királyrétről Nógrádba tartó hegyikerékpáros szakasz a Börzsöny-hegység egyetlen jelzett kerékpáros útvonala.
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác Deákváron Vág utcában első emeleti 83 m2, erkélyes lakás eladó, hozzá nagy ...
- KÜLÖNLEGES LEHETŐSÉG VÁC BELVÁROSÁBAN! Eladó Vácon, belvárosban kitűnő beosztású ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Megvételre kínálok Kisecseten egy 110m2-es családi házat! Az ingatlanban ...
- Eladó egy 27.000m2-es mezőgazdasági terület Kétbodonyban! A terület 4 táblából áll, ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU