Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - ATM automat

bea
| 2010.05.03 10:07:11
Zsinórban még egy beírás, ha még nem unják.. ;)

JÓ hírem van! (ha minden igaz)

Szombaton a Coop üzletben beszélgettem az egyik eladóval(tulajdonos? sajnos nem tudom) - szóval egy ottani hölggyel. Szerettem volna elhelyezni náluk aláírás gyűjtésre egy kérvényt - az önkormányzat felé - az ATM ügyében.
Akkor mondta, hogy pont az előző nap(péntek) járt ott a Somogyi úr(műsz. oszt) és talán, ha jól emlékszem: Marsall M. úr,- elnézést ha tévednék -, akik pont az ATM autómata elhelyézése miatt jöttek tárgyalni és megnézni, hogy hova lehetne tenni, mert kérvényezik az OTP-nél.
Az egyik kirakat üvegébe/helyére/ kerülhetne. Kiváló ötlet! Fő forgalmai úton és a központban van.
*
Nem az én tisztem lenne ezt a hírt beírni ide. De úgy gondoltam, mást is érdekel, ha már szóba került, és tudható:van benne előrelépés.
Így az aláírásgyűjtés okafogyottá vált.
:)

Gyanítható, hogy a 'topic' kezdeményezése is befolyással lehetett az ügy elindításában. Köszönet érte. (Ezért érdemes , itt a fórumon is felvetni a problémákat)
Ha pedig, már ezt megelőzően is volt szándék az önk. részéről, jó lenne, ha beírná valaki (illetékes?), hogy 'nyitott kapukat döngetünk'...

Mindig hangsúlyozom: egy pici tájékoztatás(!)jó lenne itt a neten. Szerintem többen olvassuk, mint ahányan hozzászólunk.
:)
bea
| 2010.04.19 12:10:28
Kedves Györgyi!
Ez jól hangzik.
Akkor kezdeményezzük. Először az Önkormi felé. Felvállalja valaki? Megírja valaki a levelet?
Mondjuk egy hétre be lehetne adni valamelyik boltba (pl:COOP) és ott alá lehetne írni a bárkinek.

Én is megírhatom, csak nem tudom mikor megyek megint ki. Nálunk ez időjárástól is függ.
Végvári györgyi
| 2010.04.17 13:39:33
A Kisduna újság 2009 júniusi számában foglalkozott a témával. Liebhardt Petra több bankot is megkérdezett, az OTP ezt válaszolta:
Hargitainé Várhegyi Teréz üv. igazgató:
"Elvileg bárki - akár természetes személy is - megkeresheti a bankot ATM-telepítési igénnyel,gyakorlatilag cégektől, önkormányzatoktól érkezik ilyen kérés."

Innen már csak akarat és elszántság dolga az egész.
bea
| 2010.04.17 08:27:08
Köszönet a felvetésért, ezt már én is akartam beírni.

Sajnos 'Kalap'-nak abban igaza van,hogy nagyon ritkán kapunk itt választ Verőcét érintő ( és nem politikai) kérdésekre. Azt azért el kell ismerni, már előfordult. Pl: 'Helyi építési szabályzat' - topicban Somogyi Pál úr/műszaki oszt./ válaszolt, és kérést is intézett.. :)
Jó, hogy itt is felvetődik a ez a probléma, de lehet, hogy egy email-lel, (el kell ma már fogadni hivatalos iratnak ,ha jól tudom) vagy egy 'körlevéllel' lehetne nyomatékosítani, amit alá lehetne írnia mindenkinek, aki támogatja.
Az más kérdés, hogy hol, vagy hogyan lehetne ezt megvalósítani. Ha valaki megírja, mi szívesen elmegyünk aláírni. Valamelyik boltban lehetne gyűjteni aláírást?
Persze lehet,hogy egy banknál még nagyobb esélye lenne a kérésnek, amit az Önkormányzat is támogatna. Most nem emlékszem milyen banknak van fiókja Verőcén, mert ő is kezdeményezhetné az ATM állítást. Esetleg ott lehetne kopogtatni.
üdv, bea
Szilvi001
| 2010.04.16 21:46:46
Ez a dolog szerintem sok mindenkit érdekelne. Az egyetlen pénzfelvételi lehetőség a posta, már amikor nyitva van és működik is a kártyaleolvasó.
Kalap
| 2010.04.16 20:21:03
Pusi! Bocsánat a megszólításért, de gondolom a szomszédom vagy:D Szerintem itt nem kapsz választ, sok kérdést tettek már fel itt, de nem emlékszem önkormányzati válaszra. Próbáld meg ügyfélfogadási napon (ezt sztem itt meg tudod nézni, hogy mikor van), illetve telefonon (szintén itt meg tudod nézni).
Pusi
| 2010.04.16 15:46:57
Tisztelt Önkormányzat!

Érdeklődnék, hogy milyen feltételei vannak annak, hogy községünkben egy ATM automatát helyezzen el valamelyik pénzintézet? Úgy gondolom, hogy a 21. században ez nem tűnik már akkora luxusnak, hogy egy ekkora településen is legyen ilyen készülék. Emlékezetem szerint Kismaroson elég sokáig működött ott egy ilyen automata, és ha nekik sikerült, akkor Verőcének miért nem mehetne! :)

Válaszukat előre is köszönöm!

Péter
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Visegtórádi Bob Pálya Bt.

Visegrád
bob, kirándulás, gyermekjátszótér, nyári bob, alpesi bob, bobpálya
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Baptista imaház
Szokolya
túra
Diósjenő-Királyrét túra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
A diósjenői vonatállomásról indulva, folyamatosan emelkedve érjük el a Foltán-keresztet. Az út során érintjük a Csehvárat, melyről az út ...
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- KURIÓZUM VÁCON! Eladó Vácon, belvárosban, teljesen felújított nagypolgári lakások! A ...
- Kiadó a Fonó utcai garázssoron április 15-től egy jó állapotú garázs,havi ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Megvételre kínálok Nőtincsen egy 48 m2-es családi házat! Kialakításra került benne 2 ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU