Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - 'Vaddisznók kilövése'

bea
| 2009.10.28 22:00:02
Kedves Alien,
szívemből szólt. Pont ugyan erre gondoltam.
Az nagyon jó hír,hogy tervek már vannak!
(tényleg) :)
Viszont addig amíg nem készül el, éjszakai villany pásztort is lehetne alkalmazni. Mégis csak veszélytelenebb mindenkire - és mindenre - mint a golyó.
Meg kell mondnom, ha nem nézem a honlapot nem is tudok róla. (Meg lett hirdetve úgy, hogy mindenki tudjon róla,hogy ott 'élesen' lőhetnek?)
üdv,bea
Alien
| 2009.10.26 20:49:55
Tiszteltek!
A temető kerítésére, és a parkolóra is -ha jól tudom- tavaly év végén elkészültek a tervek, van engedély, és be is volt adva pályázatra. (Az ottani közvilágítás bővítésével együtt.) Nem tudom, h végül mi lett az eredmény, de ez sztem mindenképp egy jó pont a hivatalnak...
Ami viszont az én csőrömet is piszkálja: Hogy a fenébe lehetett belterületen, lakóterület kellős közepén, ennyire laza biztosítási feltételek mellet éleslövészetre engedélyt kiadni. Mondjuk szalagkordonos elkerítése a területnek, v az utak, átjárók, környezetében rendőri/vadásztársasági/polgárőri (úgy is van 2 szervezetünk is...) aktív zárást, de legalább a későbbi időpontra történő lövöldözést kellett volna szabályozni. Az utolsó vonat után 20-30 perccel, ill. az első vonat előtt, simán járhatnak arra félig még6már alva bóklászó civilek, akiket akár vaddisznónak is nézhetnek a közvilágítás remek volta miatt. Totál balesetveszély... Ráadásul a terület méretei miatt, még az eltévedt lövedék lehetőségével is számolni kéne, ami jobb esetben, csak a sírokban tehet kárt... Ezt meggondolatlanságnak, és felelőtlenségnek érzem. Remélem máskor azért ezt is belekalkulálják majd a lehetőségek, és az engedélyek kiadásának feltételei közé... Mondjuk ugyanakkor eddig nem hallottam pufogtatást a temető felől, tehát lehet mégsem olyan drága az a VADHÚS...

Üdvözlettel: Alien.
Szilvi001
| 2009.10.26 20:31:33
Majd bekerítik, amikor kész lesz a temető parkolója:)
bea
| 2009.10.26 12:10:24
Miért kell a vaddisznókat kilőni(?!) a falu belterületén?
Nem lehetne bekeríteni a temetőt?
Erre hosszútávon is szükség lenne.
Nem lehetne a kerítésre valami zajt okozó dolgot felrakni, ami elriasztja a vaddisznókat? (pl: kolomp, konzervdoboz..)

Nov.1 után már nem jönnek a disznók?
/Inteligens állatok :)/
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Mészáros Melinda e. v.

Vác
afrofonás, hajfelvarrás, haj kereskedés, hajdúsítás, hajhosszabbítás, 3d műszempilla, műköröm, manikűr
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Szentendrei képzőművészek múzeumai
Szentendre
túra
Verőce - Nógrádi-vár
típus: gyalog
A Verőcéről induló útvonal érinti a
Nagy-Kő-hegy kilátóját és a
Nógrádi várnál ér véget.
apróhirdetés
Kiadó egy 2021-ben épült igényes kialakítású ikerház önálló telken, dupla garázzsal. A ...
VÁC VILLANYSZERELÉS VÁC VILLANYBOJLER JAVÍTÁS VÁC SZŐDLIGET VILLANYSZERELÉS SZŐDLIGET ...
Musical Nanny Vác és környéke Kedves Szülők! Vácon és környékén, hétköznapokon ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Nagyszerű lehetőség! Eladó Vác belvárosában egy kétgenerációs, polgári családi ház, mely ...
- Vác Václiget részen, színvonalas lakóparki környezetben luxusotthon saját kerti ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Eladóvá vált Tolmácson egy 94 négyzetméteres 3 szobás önálló családi ház, 1100 ...
- Eladóvá vált Tolmácson egy 108 négyzetméteres 3 szobás család ház 2038 négyzetméteres ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU