Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Olcsóbb boltot Verőcére!

SISI
| 2009.05.21 17:16:51
Tisztelt Hozzászólók!
Elnézést kérek,valóban elírtam a bolt nevét a MAGOSZ helyesen! Örülök, hogy ennyien írtak, és nagyon szomorú vagyok az miatt, hogy a polgár mester úr nem segíti ezt a kezdeményezést. Pedig milyen jó lenne a szociális bolthálózat is!!!
Remélem majd valakinek csak sikerül intézkedni ez ügyben.
Üdv. mindenkinek!
SISI
Kalap
| 2009.05.15 18:34:10
Igen láttam, hogy a MAGOR-t említett,de azt hittem elírta, egyébként nem tudom, hogy működik e, de a szociális bolthálózat biztosan működik és nagyon jól.
V8
| 2009.05.15 18:16:06
SISI a Magort említette: az működik még?
Kalap
| 2009.05.15 16:21:45
Szociális bolthálózat a kezdeményezés nevet, melyet a Magosz ( Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Országos Szövetsége) indított útjára. bővebb info itt: http://www.gazdakorok.hu/index2.html
V8
| 2009.05.15 15:46:16
Magosz??? :))))
Kalap
| 2009.05.15 13:33:07
Tisztelt SISI! Ez a Magosz bolt sokunknak eszébe jutott már és egy vállalkozó barátom gondolkodik is rajta. Felvettem a Magosszal a kapcsolatot, egyelőre tervezőben és információkat küldenek nekünk. Polgármester úrral beszéltem, de hát hamar úgy mond lekoptatott, mert ahhoz hely kell és ő nem nagyon tud Verőcén olyan helyet ( persze van,de azért sokat kell fizetni, normál árat, ő nem segít). Az a helyzet, hogy szerintem őt sakkban tarthatja a CBA meg a COOP, valószínűleg csak akkor lesz ebből valami, ha egy magánember kezébe veszi dolgot. A csúnya az benne, hogy a CBA-án és a Coop-on kivül mindenkinek megéri, mert olcsó,minőségi, biztosan magyar termék máshol nem nagyon kapható, nem beszélve arról, hogy okos politikával ezzel a verőcei gazdákat is be lehetne vonni, sőt akár új emberek is gazdának állhatnának, hisz többféle terméket is lehet termelni ( ma a verőcei gazdák szintje csak tejet árulnak, pedig millió dolgot lehetne még), mely a biztos felvevő piac tudatában nem lenne veszteséges. Maga a bolt pedig garantáltan jól működne, nagyon nagy igény van erre, a környező falukból vagy akár vácról is járnának ide vásárolni jó reklámozás esetén. Szóval tenni kellene ezért, sajnos nem ígérhetek semmit csak annyit,hogy az ismerősöm megpróbál mindent és ha tudnak valami jó ötletet, esetleg segíteni tudnának szóljanak. Folyamatos tájékoztatást nyújtok majd a dolog állásáról itt. A napokban felhívom majd, valószínűleg a következő hét elején budai Gyulát a Magosztól és írok majd. Adjon az Isten szebb jövőt! Magyarország a Magyaroké! Üdvözlettel, Kalapos Gábor
SISI
| 2009.05.15 12:04:55
Miért nincs Verőcén vagy MAGOR bolt, vagy az az olcsó magyar termékeket árusító bolt?
Én a CBA munkatársaival maximálisan elégedett vagyok, csak az áraikkal nem, szinte már megfizethetetlenek az áraik, nagyon drágák. Nekünk nincs autónk és nem tudunk máshol bevásárolni, ezért nagyon kellene egy olcsóbb bolt. Sajnos a COOP is drága és a Pék is.
Tervezik-e a magyar áruk boltjának megnyitását Verőcén? Ha nem kérem tegyenek ezért valamit!

Köszönettel! SISI
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Lukácsné Tóth Tímea

Vác
virág kiszállítás, virágüzlet, virágbolt, virág, koszorú készítés, esküvői csokrok és díszítések, ajándéktárgyak
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Katolikus templom
Püspökszilágy
túra
Nagybörzsönyi körtúra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
Kellemes túra, ami a Börzsöny szélén elterülő faluból, Nagybörzsönyből (Szobról busszal közelíthető meg) indul és oda is érkezik ...
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Egyedülálló lehetőség! Eladóvá vált Vácon egy 433 nm-es irodaház 739 nm-es ...
- Vác,Deákvár gyönyörű, örök panorámás részén, barátságos, kertvárosias környezetben ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Megvételre kínálok Nőtincsen egy 48 m2-es családi házat! Kialakításra került benne 2 ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU