Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Farsangi Polgárőr tevékenység

BritishKing
| 2009.02.09 21:11:27
Ismét a kedvenc témámmal kapcsolatban ért ismét negatív tapasztalat amit gondoltam megosztok mással is....

Szombaton verőcei iskolai farsangi rendezvényen vettünk részt...gyerkőc a családban eme csodás iskolai padjait koptatja még lelkesen egyenlőre...az élmény számomra ott kezdődött amikor egy rendkívül aranyos, számomra kedvesnek tűnő hölgy(tudom hogy nem illik, de 50-60körüli korban) a parkolásban asszisztált egy láthatósági kabátban a hátán POLGÁRŐRSÉG felirattal...meg is lepődtem picit...fejlesztett a polgárőrség(szomorú h észt nem lehet venni), majd kiszálltunk az a autóból...bezártam...majd a mögöttem álló harmadik autóhoz sétáltam ami szintén a családban van, de ezt rajtam kívül nem sok ember tudja...az autó hátuljánál állt a polgárőr hölgy...majd kulcs nélkül kinyitottam az autót, beültem, lekapcsoltam a világítást(amit égve felejtett a kedves rokon)...kiszálltam, becsuktam...ezt a hölgy végignézte, majd köszöntem neki, vissza köszönt, majd bementünk....

Utána a következő gondolat járt a fejemben h akkor minek volt ott? A tisztes kort megélt,gondolom családos hölgy nem talál magának jobb szombat délutáni programot minthogy azt nézze hogy idegenek hogy nyitogatnak idegen autót?
Mi értelme van ennek?

Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem a hölgyet véleményezném ezzel....neki minden elismerésem hogy próbál a köz érdekében tenni valamit.
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Keresztes Alpin - Favágási szolgáltatás

Kismaros
alpintechnika, fakivágás, fakivágás alpintechnikával
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Nagypréposti palota
Vác
túra
Dömös - Rám-szakadék -Dömös
típus: gyalog
Látnivalók: falumúzeum, Rám- szakadék, Prépostsági romok
apróhirdetés
Szakképzett értékesítőt keresünk Naszály ...
Vác-Alsón működő műanyaggyártó üzemünkbe ...
Jó nap, Pénzügyi válságban van? Megtagadta a kölcsönt a bank? Hitelre van ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Nagyszerű lehetőség! Eladó Vác belvárosában egy kétgenerációs, polgári családi ház, mely ...
- Megtalálta Vác legolcsóbb lakását! Belvárosszéli rendezett utca ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Eladó ház Érsekvadkerten! Nógrád megye legnagyobb településén található a 1424 m2-ű ...
- Önálló családi ház vár gazdára Érsekvadkerten! Nógrád megye legnagyobb településén, a ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU