Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Farsangi Polgárőr tevékenység

BritishKing
| 2009.02.09 21:11:27
Ismét a kedvenc témámmal kapcsolatban ért ismét negatív tapasztalat amit gondoltam megosztok mással is....

Szombaton verőcei iskolai farsangi rendezvényen vettünk részt...gyerkőc a családban eme csodás iskolai padjait koptatja még lelkesen egyenlőre...az élmény számomra ott kezdődött amikor egy rendkívül aranyos, számomra kedvesnek tűnő hölgy(tudom hogy nem illik, de 50-60körüli korban) a parkolásban asszisztált egy láthatósági kabátban a hátán POLGÁRŐRSÉG felirattal...meg is lepődtem picit...fejlesztett a polgárőrség(szomorú h észt nem lehet venni), majd kiszálltunk az a autóból...bezártam...majd a mögöttem álló harmadik autóhoz sétáltam ami szintén a családban van, de ezt rajtam kívül nem sok ember tudja...az autó hátuljánál állt a polgárőr hölgy...majd kulcs nélkül kinyitottam az autót, beültem, lekapcsoltam a világítást(amit égve felejtett a kedves rokon)...kiszálltam, becsuktam...ezt a hölgy végignézte, majd köszöntem neki, vissza köszönt, majd bementünk....

Utána a következő gondolat járt a fejemben h akkor minek volt ott? A tisztes kort megélt,gondolom családos hölgy nem talál magának jobb szombat délutáni programot minthogy azt nézze hogy idegenek hogy nyitogatnak idegen autót?
Mi értelme van ennek?

Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem a hölgyet véleményezném ezzel....neki minden elismerésem hogy próbál a köz érdekében tenni valamit.
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Crazy Bikers Kerékpárbolt és Szerviz

Vác
kerékpár alkaltrész, merida, shimano, kerékpárbolt, kerékpárszervíz, kerékpár, bringa, mtb, bmx, országúti, használt kerékpár, kerékpár javítás, neuzer, dt
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Báthory utca 15. számú ház
Vác
túra
Börzsönyi gyermekvasút Kismaros-Királyrét
típus: vonat
apróhirdetés
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Nagymarosi Mol töltőállomasra várjuk leendő munkatársunkat aki munkájára ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác – Belvárosában 2 emeletes társasházban eladóvá vált egy felújított ...
- BEFEKTETŐK FIGYELEM! Egyedi kínálat! Vác, Gödőllői úton eladásra kínálunk ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Eladó Horpácson családi ház. Telek mérete 1500 nm.
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU