Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Jochen

V8
| 2010.03.02 07:52:39
Szóval: valaki megkerült bennünket, mindannyiunkat, és behozta az országba a Jochen által már megvásárolt amerikai rendőrautókat és motort, saját célra, eladásra.
NEM kapta meg a verőcei rendőrség, polgárőrség, holott ő, aki már nincs is köztünk, ezért vásárolta meg őket!!!
Akárki is volt, ez egy utolsó, szégyentelen, szemét húzás...
V8
| 2010.02.24 07:28:04
Üdv mindenkinek!

A Jochen-féle rendőrautó(k?)hogy kerültek a környékre? Tud valaki valamit erről? És miért nem a rendőrség, polgárőrség kapta, ha már behozta valaki???
Én futólag láttam a Nevada matricás ex-rendőr Suburbant Kismaros és Verőce között, de nem hiszem hogy nem "AZ" lenne, ebből tényleg nincs sok...
Nos?
V8
| 2009.08.30 21:36:56
Tudomásomra jutott, hogy Jochen vásárolt anno 2 db leselejtezett amerikai rendőrautót(amerikában), a falu számára. Elakadt a dolog, hogy meghalt...
De az autók kint várják sorsuk beteljesedését: megnézem mit tehetek, felvettem a kinti rokonokkal a kapcsolatot. Ha van valami fejlemény, megírom.
Kalap
| 2009.05.07 16:42:45
Megoldódott, ez valami internetes csőbe húzó akció, pénzügyi érdekcsoportok vagy valaki más részéről,megtaláltam a email forrását,sokan kapnak ilyet, a név egyezés egyszerű véletlen volt!
Kalap
| 2009.05.07 15:13:20
Üdvözlet mindenkinek! Azért írok, hogy megkérdezzem vajon én vagyok e az egyetlen, aki Jochen nevével, egy állítólagos ismerősétől, kapott egy furcsa tartalmú, abszurd, angol nyelvű levelet?
Barátja kérése volt, hogy kérdezzem meg,hátha így könnyebben annak a valakinek a nyomára tudunk bukanni, aki ilyen dologgal képes szórakozni. Felháborító... Sajnos nekem véletlen törlődött ez az ominózus levél, ezért lenne jó ,ha más is tudna valamit.
bea
| 2009.03.26 17:33:44
Ez a topic lekerülte a figyelmemet.
Nagyon sajnálom.
Szomorú, hogy nem tudta elérni azt, amit akart.(ha jól emlékszem, szeretett volna letelepedni Verőcén)
Őszinte részvétem a családjának, barátainak, ismerőseinek.

Nyugodjék békében a lelke!
B.Bea
emeszter
| 2009.03.25 23:54:58
Nagyon régen volt alkalmam utoljára benézni a fórumba.
Jochennel Karácsony előtt váltottunk utoljára levelet.
Megszakad a szívem, hogy ezért tért vissza Amerikába...
Nyíltszívű, jóindulatú, barátságos és bizalmat ébresztő ember volt. Először én írtam neki, majd többszörös levélváltásba bonyolódtunk.

Nagyon, nagyon szomorú vagyok.
Nyugodj békében kedves Péter.
V8
| 2009.03.02 23:39:28
Nyugodj békében, Péter!
Alien
| 2009.01.28 20:30:16
"A halál angyalokat csinál belőlünk, és szárnyakat ad nekünk ott, ahol olyan síma volt a vállunk, mint a holló karma ..."

Nyugodj békében Péter!

Alien
Kalap
| 2009.01.28 18:59:26
Kedves Jochen! Nyugodj békében! Színt vittél kivülálló, de mégis nagyon magyar szellemiségeddel a fórumba! Visszaidézem mikor a moderátori "akció" után kissé kétségbeesve és ledöbbenve írtál nekem egy levelet, hogy mi folyik itt Magyarországon, én pedig nem tudtalak megnyugtatni, sajnos igaz volt minden szavad! Most viszont azt mondom és ígérem, hogy emlékedért is kitartóan és energiát nem sajnálva dolgozunk egy szebb MAGYAR jövőért! Nyugodj békében!
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Duna-Dráva Cement Kft.

Vác
kavicsüzletág, cementgyártás, transzportbeton gyártás
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Mátyás Király Múzeum
Visegrád
túra
Visegrád - Sajgó-kapu - Kalicsa-völgy - Tahi (Vác)
típus: gyalog
A Visegrádi révátkeléstől induló túra igen változatos, jelzésekkel jól ellátott útvonalon vezet. Több helyen mély árkok, nyiladékok, rétek és források teszik változatossá és a szép ...
apróhirdetés
5 tagú családom részére keresek júniustól 1 évre kiadó házat vagy ...
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác Belvárosában, a Fő térhez közel kiadó egy újszerű, fiatalos tetőtéri lakás. Beépített ...
- Vác, Deákváron, eladó, egy 2008-ban épült 1200 nm-es telken lévő 280 nm-es luxus, ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Nógrádsápon megkezdődött az Ön házának felújítása. Nagyon praktikus elosztással veheti ...
- FALUSI CSOK IGÉNYELHETŐ! Eladó Vanyarcon egy jó állapotú, 116 négyzetméteres ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU