Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Közbiztonsági Járőrszolgálat

vvpoe
| 2009.03.18 15:37:50
Tisztelt Verőcei polgárok, fórumozók, olvasók!

Örömmel értesítek mindenki, hogy 2009. 03. 16-án szolgálatba állítottuk első gépjárművünket. A gépkocsi szolgálati autó az egyesület tulajdona. A továbbiakban ezzel a gépkocsival próbáljuk megoldani, a szolgálati feladatainkat. Az autó teljes mértékben felmatricázott, az egyéb gépjárművektől elkülönülő. VÉDELEM 2007 POLGÁRŐSÉG VERŐCE feliratot láthatnak az autó oldalain illetve a hátsó részén.

Ezzel kapcsolatos véleményeket, megítéléseket, észrevételeket várok a település lakosságától illetve kérem jelezzék láthatóságunkat a közterületen.

Visszajelzések itt a fórumban, vagy a vvpoe@freemail.hu email címen tehetők.

Fontos, hogy megítélések, vélemények, meglátások érkezzenek a munkánkról, mert csak így tudjuk az esetleges hiányosságokat pótolni, munkánkat javítani.

Köszönettel:
Horváth Zsolt
elnök
tyson
| 2009.03.10 14:09:49
Itt már annyi mindenről volt szó. Csak a cselekvés hiányzik. A ló is jó.Szerintem.
V8
| 2009.03.10 10:01:04
Még mindig azt mondom, ez jó ötlet...
V8
| 2009.02.28 21:00:05
Olvasgattam az itteni dolgokat, és gondoltam valamire. Mégpedig: van pár lótulajdonos, és hely lovak számára a faluban, úgy gondolom.
Miért ne lehetne LOVAS járőrszolgálat??? Motorhang nélkül meglephetőek a "sötét" telkes- és fa-járatok, hegy, árok, erdő sem akadály, nincs biztosítás, benzinfogyasztás, stb...
Szerintem nem hülyeség...
Alien
| 2009.01.22 01:58:26
OK, folytassuk levélben, végülis nem ez a fenti fórum témája...

INDIAN CHIEF ! Ez a név nálunk kb úgy hangzik most (veterános körökben) mint a Coca-cola '69 előtt...
Jochen
| 2009.01.22 01:50:46
:) de jo!
Azok biztosan szep motorok!!
Nekem epitett Fat Boy Harley-m van meg Indian Chief gyari allapotu. Unokatestveremnek szolok biztosan megismeritek majd egymast. Irok akkor en is privat uzenetet Neked!
Alien
| 2009.01.22 01:44:52
Időmhöz, és anyagi lehetőségeimhez mérten, igyekszek megmenteni néhány két (három) kerekűt az enyészettől. Eddig egy '52-es Cezet, '56-os K-55, és egy velem egykorú, (75-ös) oldalkocsis Izs van a birtokomban, és remélem ezekből kettő még az idén OT-s (oldtimer) rendszámot kap...

Mindenki másfajta hülyeségre veri el pénzét-idejét! Én bizok benne ennek legalább van vmi haszna is, nem csak anyagi értelemben...

Unokatestvérét, -lévén én helyben gyütt-ment vagyok-, sajnos nem ismeren, de nyitott vagyok a kapcsolatfelvételre/tapasztalatcserére, biztos lenne értelme...

Ön(Te?) milyen vasakkal foglalkozol?

Ps: Korábban küldtem egy e-mailt ezzel kapcsolatban az itt található cimedre, kérlek ne vedd tolakodásnak!
Alien
Jochen
| 2009.01.22 01:34:24
Veteran??:)
Unokatestverem verocei, azokkal(is)foglalkozik, es en is epitek/epitettem motorokat:)
Alien
| 2009.01.22 01:29:50
Kedves Ferenc!

Én MOST dolgozok! Ez az egyetlen időszaka a napnak, amikor nem telefonálgatnak 5 percenként, nem sir a gyermek, és nincsenek nyitva közértek, hivatalok, stb. ahová gyakran menni kell. A fórumozás meg számomra amolyan szellemi melléktevékenység, de köszönöm aggodalmát.

Ami a quadokat/motorokat illeti teljes mellszélességgel mellette állok, már csak azért is, mert jómagam is a "vasra" (lehetőleg veteránra)pattanok, ha megtehetem...

A magyarkúti banzájban pedig én is benne vagyok. Hátha lesz belőle vmi jó helyi szerveződés. (Vagy legalább egy finom vacsora...)
dr demeny
| 2009.01.22 01:23:00
Alien!

Jó a meglátás, de hidd el az esős napok okozta kellemetlenségnél fontosabb és nagyobb hajtóerő a buli amit ez az eszköz jelent a rendőrök belső megbecsülési rendszerében.

De holnap(ma) dolgoznod kell nem kéne aludnod?
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Halló Mintabolt

Vác
háztartás eszközök értékesítése, számítógép értékesítés, javítás, telefonközpont telepítése, telefon,fax, nyomtató, telefonközpont, kaputelefon javítása - szerelése, faxok feladása - fogadása, iratok bekötése – fűzése, iratmásolás, mobil telefonkártyák elektronikus feltöltése, iroda bútorok értékesítése, távbeszélő és irodatechnikai eszközök értékesítése, számítástechnikai eszközök értékesítése, nyomtató kellékanyag értékesítés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Nagypréposti palota
Vác
túra
Dél-Börzsöny, zöld turistajelzés
típus: gyalog
Kismarosról induló és Zebegénybe érkező mindenki számára ajánlott kellemes gyalogos útvonal a Gál-hegy, Török-mező és a Malom- völgy érintésével.
apróhirdetés
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Nagymarosi Mol töltőállomasra várjuk leendő munkatársunkat aki munkájára ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Kiadó a Fonó utcai garázssoron április 15-től egy jó állapotú garázs,havi ...
- Vác belvárosában 60 m2-es szép állapotban lévő, önálló telken álló családi ház eladó. A ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Sződön, kiváló környéken, jó elosztású, földszintes, felújított családi ház eladó. ...
- Sződ belterületén,az újonnan kialakított családi házas övezetben nyolc éve épült,magas ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU