Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Közbiztonsági Járőrszolgálat

vvpoe
| 2009.03.18 15:37:50
Tisztelt Verőcei polgárok, fórumozók, olvasók!

Örömmel értesítek mindenki, hogy 2009. 03. 16-án szolgálatba állítottuk első gépjárművünket. A gépkocsi szolgálati autó az egyesület tulajdona. A továbbiakban ezzel a gépkocsival próbáljuk megoldani, a szolgálati feladatainkat. Az autó teljes mértékben felmatricázott, az egyéb gépjárművektől elkülönülő. VÉDELEM 2007 POLGÁRŐSÉG VERŐCE feliratot láthatnak az autó oldalain illetve a hátsó részén.

Ezzel kapcsolatos véleményeket, megítéléseket, észrevételeket várok a település lakosságától illetve kérem jelezzék láthatóságunkat a közterületen.

Visszajelzések itt a fórumban, vagy a vvpoe@freemail.hu email címen tehetők.

Fontos, hogy megítélések, vélemények, meglátások érkezzenek a munkánkról, mert csak így tudjuk az esetleges hiányosságokat pótolni, munkánkat javítani.

Köszönettel:
Horváth Zsolt
elnök
tyson
| 2009.03.10 14:09:49
Itt már annyi mindenről volt szó. Csak a cselekvés hiányzik. A ló is jó.Szerintem.
V8
| 2009.03.10 10:01:04
Még mindig azt mondom, ez jó ötlet...
V8
| 2009.02.28 21:00:05
Olvasgattam az itteni dolgokat, és gondoltam valamire. Mégpedig: van pár lótulajdonos, és hely lovak számára a faluban, úgy gondolom.
Miért ne lehetne LOVAS járőrszolgálat??? Motorhang nélkül meglephetőek a "sötét" telkes- és fa-járatok, hegy, árok, erdő sem akadály, nincs biztosítás, benzinfogyasztás, stb...
Szerintem nem hülyeség...
Alien
| 2009.01.22 01:58:26
OK, folytassuk levélben, végülis nem ez a fenti fórum témája...

INDIAN CHIEF ! Ez a név nálunk kb úgy hangzik most (veterános körökben) mint a Coca-cola '69 előtt...
Jochen
| 2009.01.22 01:50:46
:) de jo!
Azok biztosan szep motorok!!
Nekem epitett Fat Boy Harley-m van meg Indian Chief gyari allapotu. Unokatestveremnek szolok biztosan megismeritek majd egymast. Irok akkor en is privat uzenetet Neked!
Alien
| 2009.01.22 01:44:52
Időmhöz, és anyagi lehetőségeimhez mérten, igyekszek megmenteni néhány két (három) kerekűt az enyészettől. Eddig egy '52-es Cezet, '56-os K-55, és egy velem egykorú, (75-ös) oldalkocsis Izs van a birtokomban, és remélem ezekből kettő még az idén OT-s (oldtimer) rendszámot kap...

Mindenki másfajta hülyeségre veri el pénzét-idejét! Én bizok benne ennek legalább van vmi haszna is, nem csak anyagi értelemben...

Unokatestvérét, -lévén én helyben gyütt-ment vagyok-, sajnos nem ismeren, de nyitott vagyok a kapcsolatfelvételre/tapasztalatcserére, biztos lenne értelme...

Ön(Te?) milyen vasakkal foglalkozol?

Ps: Korábban küldtem egy e-mailt ezzel kapcsolatban az itt található cimedre, kérlek ne vedd tolakodásnak!
Alien
Jochen
| 2009.01.22 01:34:24
Veteran??:)
Unokatestverem verocei, azokkal(is)foglalkozik, es en is epitek/epitettem motorokat:)
Alien
| 2009.01.22 01:29:50
Kedves Ferenc!

Én MOST dolgozok! Ez az egyetlen időszaka a napnak, amikor nem telefonálgatnak 5 percenként, nem sir a gyermek, és nincsenek nyitva közértek, hivatalok, stb. ahová gyakran menni kell. A fórumozás meg számomra amolyan szellemi melléktevékenység, de köszönöm aggodalmát.

Ami a quadokat/motorokat illeti teljes mellszélességgel mellette állok, már csak azért is, mert jómagam is a "vasra" (lehetőleg veteránra)pattanok, ha megtehetem...

A magyarkúti banzájban pedig én is benne vagyok. Hátha lesz belőle vmi jó helyi szerveződés. (Vagy legalább egy finom vacsora...)
dr demeny
| 2009.01.22 01:23:00
Alien!

Jó a meglátás, de hidd el az esős napok okozta kellemetlenségnél fontosabb és nagyobb hajtóerő a buli amit ez az eszköz jelent a rendőrök belső megbecsülési rendszerében.

De holnap(ma) dolgoznod kell nem kéne aludnod?
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Ász-Építők Építőipari és Szolgáltató kft

Verőce
gipszkartonozás, építőipari generálkivitelezés, festés-mázolás, villanyszerelés, vízszerelés, kőműves munkák, dryvit rendszerű homlokzati hőszigetelés, melegburkolás, hidegburkolás, szárazépítés, térburkolás
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Szentendrei Képtár
Szentendre
túra
Kismaros-Szokolya túra
típus: gyalog
apróhirdetés
Szakképzett értékesítőt keresünk Naszály ...
Vác-Alsón működő műanyaggyártó üzemünkbe ...
Jó nap, Pénzügyi válságban van? Megtagadta a kölcsönt a bank? Hitelre van ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vízparti hangulat, csodás kilátás, friss levegő! Nemcsak horgászoknak ajánlom ezt az ...
- Az ingatlan környezete csendes, természetközeli, jó levegőjű. A telken gyümölcsfák ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Kellemes hangulatú családi ház eladó Nagyorosziban. Ha fontos önnek a szép környezet, ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU