Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Őszi Művészeti Hetek
tavaszifeszt
Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

7°C
  Nappali: Éjszakai:
  8°C 4°C
részletes időjárás
frissítve: 2014-12-20 20:40.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
írható dvd
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - verőcei tükör

tulp
| 2013.02.17 19:36:00
A "Veröcei Tükör" irojának teljesen igaza van. Aki nem Veröcén lakik az szinte semmi informáciot nem tud meg idöben. A Veröcei Tükör min. 2 honapos a jegyzökönyvek 6 honapos késéssel kerülnek fel. Köszönjük! Remek web oldal.
emeszter
| 2013.02.05 08:53:51
Nagyon szomorú ez a helyzet, hogy a XXI. században, az internet világában egy viszomylag jól beinduló honlapot egyszerűen lebutítanak.
Ami most van, egy kiherélt, semmitmondó vacak. Cím- és telefonszám jegyzék.
A hírek sem követik az esemémyeket.
Semmit nem lehet megtudni, pl. a jelenlegi szemétszállításról.
Kaptunk értesítést az ELMű vezetékjog ingatlanra terheléséről.
Mi ez? Jó lenne valamit megtudni erről a dologról.

Én nem lakom Verőcén, de ott van ingatlanunk, minden vonatkozik ránk is a falu életében.
Az újsághoz nem jutok hozzá, nem is csinálnék gondot ebből az intenet világában.
A fórum működött, azt száműzték.
Őszintén szólva felháborító.
Persze tudom én, hogy sokra megyünk a felháborodásunkkal.
spangár-díjas
| 2012.05.29 17:41:27
Már e-mailben jeleztem az új szerkesztőknek- "szerintem" el sem olvasták még a levelem-, hogy pár nap múlva megjelenik a júniusi szám is, de még most sincs feltéve a májusi!!!
A nejem persze már régen megvásárolta a helyi CBA-ban...
Ma május 29-ét írunk!!!

Tisztelt verőcei Önkormányzat!

Van-e, azaz lesz-e felelős mindezért?

Ketykó István költő, újságíró
spangár-díjas
| 2012.03.18 10:37:23
Remélem, hogy Réti József, a VERŐCEI TÜKÖR új, felelős szerkesztője megbocsátja vétkem,- főleg ha olvassa ezt az oldalt is:)- azaz idézek a szép írásából, mely a Verőcei Tükör 2012. márciusi számának Címlapján olvasható.

"Köszönjük, Hari!

Tisztelt Olvasók! A Verőcei Tükör ettől lapszámtól új szerkesztőség gondozásában jelenik meg, azért kérem, engedjenek meg néhány rövid gondolatot. Mindenek előtt az eddigi szerkesztőről, Marschall Haroldról.

Szeretnék mindannyiunk nevében köszönetet mondani Harinak, amiért súlyos betegsége ellenére emberfeletti erővel és példamutató lelkiismeretességgel szerkesztette a község lapját. Hosszú éveken keresztül, ameddig csak képes volt rá. Egészen mostanáig..."

u.i.:

Kedves József!

"Szívemből szól(t) ez a dal", hogy az EDDÁT is idézzem....

Ketykó István költő
spangár-díjas
| 2012.02.23 22:32:54
Felszállt a fehér füst, azaz meg van a Verőcei Tükör új kiadója s egyben szerkesztője, a kismarosi Réti József személyében!
Szerkesztői munkájához a magam részéről sok sikert kívánok!
A volt szerkesztőnek, Marschall Harinak köszönöm, hogy hosszú éveken át felvállalta verseim, írásaim és felvételeim a község lapjában.
Szívből kívánok neki egészségben gazdagabb, békésebb magánéletet!

Ketykó István költő, újságíró
bulatamas
| 2012.01.09 17:31:19
Kedves tulp és mindenki!
Ha hiányoznak a régi verőcei képeslapok fotói, akkor azokat fel tudom írni egy CD-re. A veroce.hu-n szereplő képek az én gyűjteményemről lettek digitalizálva. Azóta egyébként vannak újabbak is.
üdv,
bt
V8
| 2012.01.09 09:52:35
éééés, közben hopp, lett Huszár Pufi! :D
Ennek nagyon örülök!!!
Remélem egyszer csak a fórum is átugrik oda...:D
V8
| 2012.01.08 20:10:55
Igen, a képek is eltűntek. Huszár Pufi is eltűnt, talán megint lágerbe küldték?? Vagy vétett valamit? :)
spangár-díjas
| 2012.01.06 21:48:14
V8!

Az író az ír, az újságíró meg finoman odacsap az asztalra.
Na ez a különbség közöttü(n)k:)
spangár-díjas
| 2012.01.06 21:45:19
Hello!

A "kiváltságos" és a bennfentes nem egy és ugyanaz:)
A kiváltságos az egy kaszttal feljebb van:)))

Naná, hogy itt is olvassák a Fórumot!
Gondoljátok, hogy csak nektek van némi hiányérzetetek?:)
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ 21-30 ] [ 31-40 ] [ 41-50 ] [ 51-60 ] [ 61-70 ] [ 71-80 ] [ 81-90 ] [ 91-100 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 13
Vác
Téli Ünnepi Napok
Dunakeszi
Lotte Nyelviskola Tanfolyamok (angol, spanyol,német)
Hirdetés
Empore Lakasepito Bt.
Cégajánló
Csempe, padlólap nagykereskedelem - Csempeturkáló

Göd
arte csempe, csempe, padlólap, nagykereskedelem
nevezetesség
A piarista gimnázium épülete
Vác
túra
Visegrád - Bertényi Miklós füvészkert
típus: gyalog
A megszokott túráktól kissé eltérő
módon a természet által kialakított
geológiai és botanikai érdekességek
nyújtanak különös esztétikai élményt
ezen a túrán.
szavazás
Ön mennyire elégedett a kórházak állapotával és az egészségügyi ellátással térségünkben?
- elégedett vagyok
- kielégítőnek, jónak tartom
- cseppet sem vagyok elégedett
- az egészségügyi ellátás megfelelő
- a kórházak állapota megfelelő
Szavazás állása
hirdetés
apróhirdetés
Józan életű,munkájára és önmagára igényes fiatalember vállal ház körüli ...
Szödligeten a Barackosban kiado! Csendes kornyezetben 2 lakäsos csalädi häzban ...
QUANTUM MED. Biorezonancia Gyógycentrum - homeopátiás gyógymód a szervezet teljes ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vácon új építésű, 110nm-es családi ház garázzsal együtt eladó ! Vácon kínálom ...
- VÁC BELVÁROSÁBAN, eladó 2+1 fél szobás házrész! Eladó Vác belvárosához közeli, de ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladásra kínálunk Dunakeszi központi részén egy 65 nm-es 2 + fél szobás ,első emeleti,jó ...
- Eladó Bp-től 10 percre, Dunakeszin lakóparkban 2007-ben épült, rendkívül igényes, ...
Ingatlanok Kismaroson
- ŐSFÁS KÖRNYEZETBEN KITŰNŐ LEHETŐSÉG! Ősfás környezetben a Dunakanyar egyik legszebb ...
- Erdei, tiszta levegőjű, csendes helyen a Dunakanyarban, Kismaroson kínálom megvételre ezt ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- ÁRCSÖKKENÉS !!! Jelenleg átépítés alatt lévő családi házat kínálunk Sződligeten eladásra ...
- Kizárólag nálunk kínáljuk eladásra, Sződligeten a vasút állomás közelében, ezt az 1 ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU