Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - A VT.márciusi számához

dr demeny
| 2008.04.17 19:18:19
Tisztelt Tosi!

Elviekben egyszerű a választ megtalálni.
A testület minden évben köteles a költségvetési rendelet végrehajtásáról rendelkezni.
Ez a rendeletek tárában meg kell legyen.
Ez nyilvános adat, jegyző köteles kiadni.
Egyébként a Magyar Közlönyben is közzé kell tenni.(én még Verőcéét nem láttam, biztos figyelmetlen voltam.)
tosti
| 2008.04.17 13:21:40
Tisztelt fórumozók!
Meg tudja mondani valaki, hogy annak idején, az előző polgármestertől mennyivel vette át B.F. polgármester a kasszát, azóta mi és mennyi volt a bevétel-kiadás? Tudom ezt nehéz összeszámolni, de legalább körvonalakban hogy néz ki az egyenleg?
admin
| 2008.04.17 11:54:36
T. dr demeny!

Azt elfeledtem, hogy a sokat emlegetett 90milla az sok évig fedezné a költségeket, különösebb számolgatás nélkül is...
Ha van 90 milla!!!

admin
admin
| 2008.04.17 11:53:18
T. dr demeny!

én nem szeretek dobálózni a nagy számokkal és különösen nem olyanokkal, amikkel nem vagyok tisztában.
Ennek a lehetőségnek (kép és hang feltöltése a honlapra) több összetevője van. Tárhely, ami néhány ezer ft/hó. A program/web lap átalakítása, hogy fogadható/lejátszható legyen. A formátum meghatározása és a hozzá szükséges program vásárlása, vagy alkalmilag díj ellenében történő igénybevétele.
A feltőltés..... sorolhatnám, de ezt részletesen meg kell határozni, hogy mit is szeretnénk. Majd azok alapján jönne ki a szép szám.
A mostani webmesteri feladatokat kb. 7 éve ingyen végzem, viszont ennek az anyagnak a feltöltését, esetleges konvertálást már én sem vállalom ingyen, hiszen nagyon sok időt, eszközt stb... vesz, venne igénybe.
Ha tényleges igény merül föl, akkor lehet kérni a szolgáltatótól árajánlatot és meglátjuk.

admin
dr demeny
| 2008.04.16 19:06:39
Tisztelt admin!
Milyen összegről beszélünk? Terminátor7710 írásából (nyilván benfentes) azt tudom 90 mill. tartalékpénz van a kasszánkban.

Az önkormányzat, azaz mi lakosok érdeke már csak megér pár 10 milliót, ha már olyan képviselőket választottunk akik előteremtették ezt a sok pénzt és akadnak olyanok is köztük akik magatartásukkal, fellépésükkel a kritikai határt lépik át.
Ismerjük, ismerhessük meg a valóságot, hogy ismeretek birtokában választhassunk, formáljunk véleményt!
admin
| 2008.04.09 09:25:31
T. dr demeny!

"az uralkodás biztos eszköze az alattvalók tudatlanságban tartása" - ezt én is ismerem és sok a valós tartalma. De ezt mélységében nem kívánom vitatni.

Elméletileg megoldható lenne, hogy hang és mozgókép anyagokat fel tudjunk tenni, azonban ennek web fejlesztési vonzata is van és azt nem tudom, hogy ki finanszirozná. A jkv-k felrakásának a lehetőségét a szolgáltató grátisz tette lehetővé a személyes közben járásomra, amiért szintén fizetni kellett volna.
A rendelkezésre álló tárterület szerintem egyébként is gyorsan megtelne, ha a maratoni ülések anyagát 1:1 -ben felraknánk.

admin
dr demeny
| 2008.04.08 22:29:27
Tisztelt Admin!

Becsülöm és megbecsülöm munkáját!
Sajnálatos, hogy a nyilvánosság ilyen szinten áll községünkben.

Valahol olvastam, hogy az uralkodás biztos eszköze az alattvalók tudatlanságban tartása.
Lehet, hogy valakik valahol alattvalónak tartanak és uralkodni akarnak ?

Egy ilyen erős jobboldali, rendpárti községben Ön el tud ilyet képzelni?

Mi a véleménye, a honlapon lehetne találni lehetőséget, hogy az T-ülésekről készült kép illetve hanganyagot közvetlenül, felvételről hallahassuk?

A XXI. szd. már csak ilyen igényeket vet fel. A gyors információáramlás eszközei adottak nem?
admin
| 2008.04.08 09:56:29
T. dr demeny!

én szivesen rakom föl, amiket csak kapok, de csak ennyi érkezik.
Sajnos a Fórumot nem mindenki olvassa.
Kértem még az előző jegyzőtől, hogy a rendeleteket kapjam meg és fel tudjam tenni, kértem a nyomtatványokat is nézzék át és amire nincs szükség, azokat vegyük le, de amire szükség van, azokat pedig tegyük föl.
A nagy változás manapság, hogy a klf. jkv-ket 1-2-3 hetes késéssel, de megkapom, amiket gyakorlatilag 24 órán belül fel is rakok. Tegnap is kaptam 2db PÜ. bizottságit, már a helyükön is van.

admin
dr demeny
| 2008.04.07 20:09:43
Tisztelt admin!

Nem szándékom Ünt dolgoztatni, de akit illet azt igen. Szomorú a helyzet ha csak ennyi rendeletünk van. Tudom, hogy nem így van akkor jó lenne mindet látni annál is inkább mert így ismerhetjük meg jogainkat és kötelezettségeinket.

Mivel a jogszabályok nem szájhagyomány útján terjednek hivatalos módon kel kihirdetni. Ennek formáját az SZMSZ határozza meg. Hát ezért kevés bár szükséges az ön által jelzett helyen található tájékoztatás.

A kifogásaimat illetően meg azt illeti a kritika aki azokat elkövette.
admin
| 2008.04.01 13:20:17
T. dr demeny!

egy kicsit megdolgoztatott, de csak megtaláltam a keresett dokumentumot.
kivételesen ezt a határozatot, rendeletet megkaptam és a honlapra annó fel is töltöttem.
Megtalálja a "Letölthető nyomtatványok" menüpontban a "Rendeletek" címszó alatt.
Nem tudom, hogy a megjelentetési forma jelent-e kihírdetést, lényeg, hogy itt fönn van.
Szívesen fölraknám a többit is, de csak azt tudom fölrakni, amit megkapok.

admin
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Car Sector Autóvillamossági és Klímaszerviz

Göd
elektromos és mechanikus lopásgátlók, tab energiser, központi zárak, elektromos ablakemelők beépítése, önindítók, mabisz minősített riasztók beszerelése, egyedi indításgátlók beszerelése, klíma beépítés, javítás, töltés, állófűtés beépítés, javítás, bosch, perion, , generátor javítás, autó hifi értékesítés, autóvillamossági és klímaszerviz, autóriasztó, akkumulátorok, hibakód olvasás és törlés, varta, immobiliserek
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Fehérek temploma
Vác
túra
Keresztül a Börzsönyön teljesítménytúra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
Egy hosszú és nehéz teljesítménytúra, mely keresztülmegy a Börzsönyön, és érinti a legmagasabb csúcsát is (Csóványos 938 m). Több nehéz ...
apróhirdetés
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Nagymarosi Mol töltőállomasra várjuk leendő munkatársunkat aki munkájára ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Különleges lehetőség egy különleges otthonhoz! Vác egyik csendes, nyugodt utcájában, ...
- Vác, Deákváron 1976-os építésű kétszintes tégla sorház garázzsal és saját kertes ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Csörög, Kecskerágó oldalán több funkciós vállalkozásra alkalmas ingatlan eladó. Családi ...
- Eladó Csörög (kecskerágó) részén , egy 1100nm -es zártkerti ingatlan , rajta lévő 28nm-es ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU