Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - 2208.01.08.Testületi Üléshez hozzászólás

lucus
| 2008.01.11 10:38:54
Mi az ami a Verőcei („ferdített”) Tükörben nem jelenhet meg!

Marschall Harold
Felelős kiadó részére!

2621 Verőce Karinthy u.2.

T.Cím!

A napokban folytatott beszélgetésünk alkalmával valószínűleg nem
átgondoltan fogalmazott „ az ön cikkét nem vagyok hajlandó
leközölni az újságomban” .Esetleg Én értettem félre?

A váci Városi Ügyészség B1728/2205/4. szám alatt határozat született arról, hogy Bethlen Farkas lopás vétsége miatt a Btk.71§/1 bekezdése alapján Megrovásban részesítette „ figyelemmel büntetlen előéletére és beismerő vallomására, valamint arra, hogy az okozott kár megtérítését vállalja” Ez a határozat 2005. december 20-án születetett. Bethlen Farkas azóta sem térítette meg többszázezer forintos káromat.

2005-ben az Önkormányzat –úgy tudom- 150.000.- Ft-ot elkülönített egy öltöző és egy vendéglátó ipari egység kialakítására a Duna-parton.
Az előtetőre Bethlen Farkas lopott zsindelyt rakatott fel. Italkereskedésre egy olyan Bt , kapott engedélyt, melynek kültagja Bethlen Berta volt. ( Ez a szerződés csak a 2005.évi nyári rendezvényekre szólt!)

Ön szívesen jelentet meg olyan cikket, melyen „ Verőcei Polgárok” aláírással szerepel de úgy tűnik a nevüket nem vállalják.
A mostani szám egyik cikkében a vezetéknevét nem vállalta a hölgy .

Sajnos Én szenvedő alanya vagyok annak, hogy Bethlen Farkas Polgármester és Hunyadkürti Szilvia Kisasszony (jegyző ?) külön-külön feljelentettek.
Hunyadkürti Kisasszony feljelentése alapján rabosítottak, majd az Ügyészség megrovásban kívánt részesíteni. ( számomra a rabosítás nagyon megrázó volt.)
Ezt nem fogadtam el, mert nem loptam.
Bethlen Farkas becsületsértésért jelentett fel 2005-ben.(Úgy tudom ezt testület hozzájárulásával tette.)
2007. augusztus 22-én tartott tárgyalásra még eljött, de a 2007. október 30-i tárgyalásra már nem, és távolmaradásának okáról a Bíróságot nem értesítette sem Ő , sem az Ügyvédje.
Én életemben először ültem a vádlottak padján, mely azt jelenti, hogy elkülönítenek az ügyvédemtől.
Engem majdnem sikerült „kicsinálni”, ezt a kifejezést a Polgári Kör fedőnév alatt irogató személytől vettem át.

Ha a Szerkesztő megjelentette volna a decemberi számban a cikket, mellékeltem volna a dokumentumok fénymásolatát, melyet azért tartok fontosnak, hogy végre ne olyan cikk jelenjen meg a Verőcei Önkormányzat (Polgárok) által fenntartott és finanszírozott újságban ami valóságon alapul. Biztos vagyok abban, hogy a polgárok nagy részét ezek a tények érdeklik, akiket meg nem úgysem olvassák végig. A cikk nem jelent meg mert Marschall Harold felelős szerkesztő válaszra sem méltatott.

Sajnálatos, hogy Verőce első embere, aki szívszorító riportokat ad szeretetről békéről összefogásról becsületről, megengedi (megengedheti), hogy a Rendőrség és az Ügyészség határozatát semmibe veszi?
A határozat ellen nem fellebbezett!!

A lopott zsindellyel befedett italkimérés csak 2005-ben kapott üzemeltetési engedélyt ami a nyári játékok idejére szólt. Számomra érthetetlen, hogy 2006-ban és 2207. 08.16-17-én is használták .
Akkor még B.B. még tagja volt a BT-nek.
Számomra érthetetlen, hogy 2006-ban és 2007. 08.16-17-én is használták .

2008. január 8-án megtartott testületi ülésen a Strand büfé üzemeletetési jogát pályáztatás nélkül az a Bt . kapta meg melynek B.F. legnagyobb lánya kültag volt. Vajon ez törvényes?
Érdekelne milyen szerződés alapján tették, és kinek és mennyit fizettek?

Bajna Szilvia
Verőcei lakos
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Daidalos B&M Kft.

Vác
ablak dunakeszi, műanyag nyílászáró, műanyag nyílászárók, műanyag ajtó, bejárati ajtó, redőny, reluxa, ablakpárkány, ablak vác, ablakcsere dunakeszi, nyílászárók, nyílászáró, ablakok, ablakcsere vác, ablakbeépítés, ablak árak, műanyag ablak vác, műanyag ablakok, műanyag ablak árak, műanyag ablak beépítés, műanyag ablak profilok, műanyag ablak dunakeszi
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Az iskola és az óvoda
Püspökszilágy
túra
Keresztül a Börzsönyön teljesítménytúra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
Egy hosszú és nehéz teljesítménytúra, mely keresztülmegy a Börzsönyön, és érinti a legmagasabb csúcsát is (Csóványos 938 m). Több nehéz ...
apróhirdetés
Sződligeti italdiszkontba keresünk árúfeltöltő munkatársat. Jelentkezni ...
29 éve Magyarországon működő, osztrák tulajdonú, fémipari cég ...
MATEMATIKA KÜLÖNÓRA! Felkészítést vállalok matematikából közép- ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác közkedvelt részén, Václigeten, eladó egy 917 négyzetméteres, összközműves, ...
- Eladó sorba került, egy 6 lakásos társasház, felújított, teraszos lakása. Az ingatlan ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Áron alul eladó Csörögben 717 nm-s építési telek 24 nm-s alappal. Víz, gáz csatorna, ...
- Eladó Csörög (kecskerágó) részén , egy 1100nm -es zártkerti ingatlan , rajta lévő 28nm-es ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU