Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Vallási csoportok a környéken - Válasz Brandhuber Úrnak

Andrews
| 2008.04.08 13:12:53
Mielött megjegyzi VALAKI! Igen siettem és nem javítottam az automatikus hibajavítóval! Tudom. Boccsesz!
Andrews
| 2008.04.08 13:11:12
Üdv!

Brandhuber úr nem álnév! Tényleg létezik az úr!
Csakhogy!
Izraelből költözőt a környékre, sajnos utolag derült ki, hogy nem nyugdijas állása van, de ezt Őnök is láthatják, mível mostanság nem irogat ide (sehova sem). Utolsó személyes beszélgetésünkor (meghivót magához és családjához) derült ki, hogy nem igazán jó a helyismerete (Szendehelyen lakik...) és véletlenül (?) kezdett kommunikálni a fórumban.
Egyébként 57 éves, nős és katonai szakterületen dolgozik(hobbija a munkája és forditva), feltalált már egy-két jópofa dolgot (egyiket megmutata, finoman szólva is mókás), szóval TUD a az úr.
Utoljára a fiával beszélgetem Pesten (kb. Január elején), akkor Ő azt mondta talán nyárra haza jön, most "vész" van kint, ott kell a tudása legjavát nyújtani.
Boccs, hogy most válaszolok, de men vettem észre az irásukat.
Üdvözlettel: egy barátja.
Kálmán Nóra
| 2007.12.13 22:23:55
Kedves Tamás!

A ma délutáni hozzászólásával teljesen egyetértek. Ugye milyen jó ez a fórum, ha az ember teljesebben kifejti a véleményet, rögtön jobban érthető a gondolatmenete. Csatlakozom ahhoz, igaza van.
Gondolom, sajnálja, hogy nem lesz ott a pénteki ülésen, ha nem történik semmi, én ott leszek, és igérem, közzé teszem azt, amit hallottam,igaz, biztos szubjektív lesz kissé, de majd igyekszem...
Lehet, hogy már találkoztunk, ha a múlt csütörtöki ülésen ott volt, akkor kizárásos alapon talán tudom, hogy ki ön, egy hallgató kivételével én mindenkit ismertem.
Jó munkát, jó fórumozást!
Kálmán Nóra
bulatamas
| 2007.12.13 15:16:21
Pénteken sajnos nem tudok testületi ülésre menni mert dolgoznom kell. Szerintem már találkoztunk valamelyik ülésen csak nem ismerjük egymást.
bulatamas
| 2007.12.13 15:13:48
Kedves Nóra!
Megváltoztattam a felhasználónevem mert kissé furcsán hanzott a "Kedves Funerátor" meg a "Tisztelt Funerátor" megszólitás :-))
Nyomozni valóban nem fogok és cseppet sem érdekel, hogy ki rejtőzik a Brandhuber név mögött. Csak azt tartom etikátlannak (netikátlannak), ha valaki konkrétan nem létező személyként adja ki magát. Azt elfogadom, ha egy hozzászóló nem akarja felfedni a kilétét de ehhez nem kell álarcot felvennie mert ez megtévesztés. Regisztráljon be mondjuk "parabolaantenna" felhasználónév alatt és kezdeményezzen beszélgetést a zsidóság múltjáról és jelenéről, befektetési lehetőségekről, környezetbarát energiaforrásokról vagy bármiről. Sokan válaszoltak a kérdéseire és ez azért piszkálja a csőrömet mert ezek szerint komolyan vették, szerintem pedig - a hozzászólásai alapján - komolytalan.
bt
Kálmán Nóra
| 2007.12.12 22:20:39
Kedves Funerátor!

Örülök annak, hogy a jelek szerint van még valaki, akit érdekelnek a testületi ülések.
Én már egy más témában is annak a véleményemnek adtam hangot, hogy megértem, ha ebben a faluban sokan nem akarják felfedni a kilétüket, de el szeretnék mondani a véleményüket.
Szerintem teljesen mindegy, hogy Brandhuber Úr létező személy, vagy csak valaki ebben az köntösben mondja el a véleményét vagy kérdezni szeretne: adjuk meg neki a lehetőséget, ne riasszuk el.
Nem kellene nyomozni, találgatni. Az egy másik rendszer sajátossága volt, örüljünk, hogy vége van.
Remélem, hogy egyszer találkozunk az önkormányzati ülésen. Talán pénteken? Addig is jó fórumozást!
Kálmán Nóra
funerator
| 2007.12.12 21:17:48
Szerintem Brandhuber úr csak egy álnév és nem áll mögötte valós személy. ;-)
Ha mégis akkor remélem találkozunk valamelyik testületi ülésen vagy falusi rendezvényen, de addig is kissé szkeptikus vagyok a személyazonosságát illetően.
Andrews
| 2007.12.12 16:42:34
Tisztelt Kálmán Nóra!

Ezúton szeretném átadni Brandhuber úr jókívánságait Önnek/Önöknek!
Pár nappal ezelőtt (nem véletlenül) találkoztunk és ekkor a legfiatalabbik fiú megkért, hogy mivel Ő is külföldre távozik, jelezzem Önöknek, hogy édesapja meghatározatlan ideig kénytelen a munkája miatt szülőhazájába visszatérni, onnan belbiztonsági okok miatt nem lesz egy ideig képes üzeneteket küldeni és fogadni, de amiket utoljára olvasott azokból máris tanult egy-két dolgot és köszöni a jó tanácsokat.
A fórumba azonnal jelezni fog amint megérkezik „új otthonába”.
Még egyszer szíves elnézést kér mindenkitől!
Kálmán Nóra
| 2007.12.11 22:06:48
Tisztelt funerator!

Köszönöm, hogy segített és kiegészítette a hozzászólásom. Remélem többen is fel tudják használni ezt az információt.
További jó fórumozást!
Kálmán Nóra
funerator
| 2007.12.11 18:55:08
Kedves Nóra!

Szomszéd András könyvét a Polgármesteri Hivatalban lehet megvásárolni 2000 forintért (ha jól emlékszem akkor a pénzügyi osztályon).

Bula Tamás
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Keresztes Alpin - Favágási szolgáltatás

Kismaros
alpintechnika, fakivágás, fakivágás alpintechnikával
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Honti szakadék
Hont
túra
Kerékpártúra Budapest-Vác-Szob útvonalon
típus: kerékpár
Az útvonal jobbára a Duna mellett halad, így gyakran élvezhetjük a folyam látványát, betekinthetünk a szigetek és az ártéri erdők élővilágába. A kerékpárút többször érinti a ...
apróhirdetés
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Nagymarosi Mol töltőállomasra várjuk leendő munkatársunkat aki munkájára ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác Deákváron templom közeli 330 m2 építési teleknek is alkalmas ingatlan eladó a ...
- Vác Belvárosában eladásra kínálok egy 74 m2 hasznos alapterületű 2+2 ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU