Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Kérdés a rendszergazdához, "admin"hoz az adatvédelemről

admin
| 2008.01.30 21:59:24
Kedves Nóra!

ezen a felületen a word -ben szerkesztett szöveg formázásai elvesznek, mert egyszerű szövegként kezeli. Ezért kérem, hogy csak gondolat jelekkel, sorközzel tagolja a szöveget.
Ha régebbi hozzászólásokat megnézi, akkor azokon is jól látható.

admin
Kálmán Nóra
| 2008.01.27 14:34:55
Tisztelt admin!

Meg tudná magyarázni,hogy a Wordbe megírt, majd bemásolt, beillesztett szövegem bekezdéseit jelző beljebb kezdés miért tűnik el?
Persze, mindegy, a lényeg úgyis a hozzászólások tartalma, de hátha mást is zavar az olvasásban és tanulhatunk belőle...
Tisztelettel:
Kálmán Nóra
Kálmán Nóra
| 2007.12.18 22:34:51
Kedves sztann!

Köszönöm, hogy válaszolt Ön a kérdésemre.
Akkor megnyugodtam, mégsem vagyok reménytelen eset..Ezt a variációt én is megtaláltam, de mivel ez nekem középen jelenik meg, azt hittem, hogy ezen kívül látható még valami a bal oldalon Ott nem találtam ugyanis semmit.
További jó fórumozást!
Kálmán Nóra
sztann
| 2007.12.18 17:19:39
Kedves Nóra!
A nick-re kattintva megjelenik egy e-mail űrlap, tetején az illető címzettel. Vagyis így lehet közvetlenül, fórumon kívül levelet írni a hozzászólónak. Tehát így látható: esetleg a fórumozó teljes neve, de minimum a pontos e-mailja.
Kálmán Nóra
| 2007.12.11 22:22:05
Tisztelt "admin"!

A kérdező nevében is köszönöm gyors és megnyugtató válaszát. ( Én ugyan nem találtam meg a bal oldalon semmit,hiába "egerésztem", de vagy az én technikai tudásomban, vagy a laptopomban van a hiba, mert a kérdező visszajelzett, hogy ő megtalálta...)
Lenne viszont egy további kérdésem: ez minden honlap fórumán így van? (Az önkormányzati választások idején renszeresen olvastam a rétsági honlap fórumát, amilyen szinten "ölték" ott néha egymást a fórumozók, elképzelhetőnak tartom,hogy ott ez nem így volt. )
Nincs lehetőség arra, hogy ne láthassák az internetcímet? Én pl. nevemmel szeretném továbbra is megjelentetni a véleményemet, de már néhány nap leforgása alatt is több reakció során tapasztaltam, hogy néhányan valamitől félve nem merik ezt megtenni.
További jó munkát kivánok:
Kálmán Nóra
admin
| 2007.12.11 08:50:42
Kedves Nóra!

a regsiztrációhoz még én sem férek hozzá, azonban a hozzászólásoknál a "nick" névre húzza az egeret, akkor a képernyő bal alsó sorában láthatja a hozzászóló e-mail címét. Nem kérdeztem a hívatal dolgozóit, de biztos vagyok benne, hogy ők is ezt a lehetőséget használták ki és azonosítottak hozzászólókat.
Remélem sikerült használható magyarázatot adnom, de ha további kérdése van, vagy nem teljesen világos a válaszom kérem keressen.

admin
Kálmán Nóra
| 2007.12.10 22:14:16
Tisztelt "admin"!

Ma felhívott egy verőcei ismerősöm. Megköszönte, hogy beszámoltam a csütörtöki testületi ülésen történtekről, de feltett egy kérdést, amelyre csak Ön tud válaszolni.
Gratulált ugyanis ahhoz, hogy nevemmel vállaltam a véleményemet (ez nekem természetes, de megértem azon fórumozókat is, akik inkább a névtelenség homályába szeretnének burkolózni.., de nyíltan azt kérdezte: "nem félsz-e azután, ha Verőcén már olyan állapotok uralkodnak, hogy szinte nyíltan megfenyegetnek valakit". Miután nem értettem, hogyan érti, tanácsára elolvastam a Verőcei Tükörben megjelent, a Polgármesteri Hivatal dolgozói által írt levelet újra, és lám tényleg, a következő mondat található ott:
... (a Tosti nevű fórumozóról írnak)..
"Tudjuk, hogy ki Ön, és látjuk, hogy több álnéven ír, csak azt nem értjük, honnan ezek az információk és vélemények, mert a polgármesteri Hivatalban nem láttuk még!"
Ezek után talán valóban célszerű lenne, ha felvilágosítást kapnánk Öntől, ki fér hozzá a fórumozók nevéhez, internetcíméhez.
Válaszát a fórumozók nevében tisztelettel köszönöm.

Kedves hivatali dolgozók!

Ha önök tájékoztatást kértek ezek szerint arról, hogy ki "Tosti", akkor talán célszerű lenne megnevezni azt is, hogy ki volt az a kiváncsi, aki ezt Önök közül kinyomozta. Csak a tisztesség kedvéért....
További jó munkát kívánva:
Kálmán Nóra
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Car Sector Autóvillamossági és Klímaszerviz

Göd
autóklíma szerviz göd, autóklíma szerviz vác, autóklíma szerviz dunakeszi, autóklíma szerviz sződliget, autóklíma szerviz rád, autóklíma szerviz kosd, hibakód olvasás és törlés, autóklíma javítás, autóklíma töltés, autóvillamossági és klímaszerviz, autóklíma beépítés, elektromos ablakemelők beépítése, állófűtés javítás, autórádió csere, autóhangszóró csere, akkumulátor árusítás, autó hifi értékesítés, generátor javítás, autó hifi beszerelés, mechanikus lopásgátlók, központi zárak, autóriasztó, akkumulátorok, önindítók, bosch akku, tab akku, perion akku, varta akku,
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Kolostorrom, Klastrompuszta
Kesztölc
túra
Királyrét - Csóványos - Királyrét
típus: gyalog
Királyrétről indulva juthatunk el a Börzsöny-hegység legmagasabb pontjára, a Csóványosra (938 m)
apróhirdetés
Szakképzett értékesítőt keresünk Naszály ...
Vác-Alsón működő műanyaggyártó üzemünkbe ...
Jó nap, Pénzügyi válságban van? Megtagadta a kölcsönt a bank? Hitelre van ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Nagyszerű lehetőség! Eladó Vác belvárosában egy kétgenerációs, polgári családi ház, mely ...
- Készpénzes, leinformálható ügyfeleimnek kiadó lakást vagy családi házat keresek Vácon ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Varázslatos környezetben új otthonára lelhet! Ha szeretne kicsit elvonulni a ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU