Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Diák fórum - Osztálytalálkozó Boronkay 2004/12.g

huanita
| 2009.08.21 09:36:22
Sziasztok,

Nekem rendben van a szeptember 4. Ill. a Remetét is jó ötletnek tartom.
Ditta
| 2009.08.17 14:53:24
Nekem egyelőre úgy tűnik jó szeptember 4.És egyetértek Nikivel, én is kíváncsi vagyok a többiekre, Úgyh. remélem minél többen el tudnak jönni.Szerintem is jó lenne egy időpontot lefixálni, mert így semmi nem lesz belőle, ha csak írogatjuk, h. ekkor, meg akkor.
jesssy
| 2009.08.14 18:29:32
Sziasztok!

Elsősorban Melinek: Mi lenne, ha az itt aktívan részt vevők által villámgyorsan lefixálnánk egy időpontot és helyszínt, és más kommunikációs csatornán szétkürtölnénk mindenkinek, akinek csak tudjuk?
És ha valaki olvassa az üziket, legalább egy szót küldhetne válaszként... :)

Én a magam részéről kíváncsi vagyok, kivel mi van a nagyvilágban.

Niki
ommmtmsz
| 2009.07.21 17:22:20
sziaztok!
Balázs vagyok. Hogy milyen az legyen mindenki belátására és emlékezetére bízva :)
Nem tudom hogy áll a szervezés, de ha lesz belőle valami, én mennék. Előre látható programom nincs, előreláthatatlannal meg kár foglalkozni.
Szóval viszlát találkozón!
jesssy
| 2009.06.30 12:18:07
Sziasztok!

Nekem az augusztus 21. problémás lehet, de a szeptember 4. megoldható. Mi van a többiekkel?

Niki
klayman
| 2009.06.17 17:47:06
ahoj megint

ráb***tam mert aug uccsó hétvégéjén berlinben leszek XD
szal lehetne inkább szeptember negyedikén, vagy ha nagyon muszáj akkor aug 21ikén is lehet... de a többség dönt!!!! :)

nemtom hol az a remete meg mi az a remete, de biztos jó
Ditta
| 2009.06.09 12:40:46
Hello mindenki!

Nekem igazából tök mindegy, mert még semmi konkrét programom nincsen nyár végére. Úgyhogy ott leszek, és Nikivel egyetértve támogatom a Remete éttermet, valóban kibírjuk egyszer.
jesssy
| 2009.05.30 08:26:55
Sziasztok!

Nekem mindegy, hogy hol leszünk, de a két péntek közl talán az augusztus 28-at jobban támogatnám (ki tudja, ki ázik rongyá az idén augusztus 20-án). A Kőkapuról felemás hírek terjednek a nagyvilágba, de a Remetéről csak jók, úgyhogy szerintem az is nagyon jó ötlet - egyszer meg talán kibírjuk, hogy mélyen nyúljunk a pénztárcánkba, osztálytalálkozót úgysem havonta szervezünk.
Niki
bdav
| 2009.05.29 16:07:12
ha minden jól megy én augusztus eleje-közepétől nem leszek itthon (bár még mindig nem 100%). nektek jó szórakozást az osztálytalálkozóhoz :)
meteorita
| 2009.05.28 09:13:41
Halihó!
Igyekszem ott lenne, ugyanígy Szandi, Ági és Miki is. :) Kivel mi újság amúgy? :)
[ 1-10 ] [ 11-20 ] [ >>> ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Keresztes Alpin - Favágási szolgáltatás

Kismaros
alpintechnika, fakivágás, fakivágás alpintechnikával
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Pollack Mihály síremléke
Tahitótfalu
túra
Pilisszentkereszt-Esztergom gyalogtúra
típus: gyalog
A Fitt-Fut Alapítvány túraajánlata:
Kényelmes túra át a Pilisen, egészen a festő Esztergomig, ahol rengeteg látnivaló található. Az odavezető túraútvonal főleg enyhén ...
apróhirdetés
Szendehely-Katalinpusztá n működő könyvelőiroda keresi ...
Könyvelő kollégát keresünk. >váci könyvelőiroda teljes ...
Részmunkaidős állásra keresünk eladó munkatársat papír-írószer szaküzletbe, ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác,Deákvár gyönyörű, örök panorámás részén, barátságos, kertvárosias környezetben ...
- Különleges lehetőség! Vác régi deákvári részen egyszintes, 175 m2 es lakóingatlan eladó. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- Eladó Alsópetényben tóra, hegyekre panorámás közel 3000 m2, osztható, jelenleg ...
- Alsópetényben a Cserhát dombjai között, Budapestről 58 km-re egy bájos Nógrád megyei ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU