Dunakanyar.hu
Dunakanyar.hu FŐOLDAL  :  HÍREK  :  PROGRAMOK  :  APRÓHIRDETÉS  :  INGATLANOK  :  FÓRUM  :  TÚRAAJÁNLATOK

dunakanyar információ

katalógus

Fórum és hírlevél bejelentkezés
  TÁMOGATÓINK
időjárás

16°C
  Nappali: Éjszakai:
  17°C 8°C
részletes időjárás
frissítve: 2016-04-18 22:10.
  Partnerek

PEST MEGYE TURISZTIKAI HONLAPJA

KAPCSOLAT
DunaWeb Szolgáltató Kft.
2600 Vác, Szüret u. 14.
Tel.: 06-27-999-090
mobil: 20-5262-634
info@dunakanyar.hu

társasjátékok
FÓRUM

fórum · adatkezelési szabályzat

DUNAKANYAR FÓRUM - Verőce Fórum - Parlagfű

Belsőellenőrzés
| 2008.11.17 20:09:07
Kedves Kálmán Nóra!

A kérdés természetesen csak elméleti volt,hiszen én nem mondhatom és nem is akarom megmondani,hogy ki,hol éljen!
De elgondolkodtató,hogy régebben még hírből sem ismertük a parlagfüvet. Szerintem a mozgás hiány,rossz levegő,irodában töténő ücsőrgés egész nap,stb miatt van ez az allergia.De ezért nem a parlagfüvet kellene szidni,hanmem sokkal jobban a saját életvitelünket.
Kálmán Nóra
| 2008.11.16 22:15:19
Kedves "belsőellenőr!"

Örülök, hogy bekapcsolódott a fórumba, de az e témában írt mondatát kicsit erősnek tartom:
Nem tudom, kinek szól. Remélem nem nekünk, a két hozzászólónak, hanem csak költői kérdés volt......
Gondolom, nem nekem, mert én leírtam, hogy nem vagyok allergiás, még...
Én ebben a faluban születtem, ha már feltette ezt a kérdést. Szaladgáltam a tarlón is, de nem emlékszem parlagfűre, 3 évvel ezelőtt hívta fel a figyelmemet a szomszédom, hogy a kertünkben is van már 1 példány, nem is vettem észre. 26 éve lakunk a házunkba, a következő telek már a szántóföld, a Dunamező, nem emlékszem, hogy ott régebben parlagfű lett volna........
Most viszont van. És ez ellen nem fog az segíteni, ha azt mondjuk: akinek ez nem tetszik, költözzön a városba.
A baráti körömben van olyan, aki szintén tőlünk nem messze nőtt fel és csak az utóbbi években lett allergiás. Vajh miért? Most már a kislánya is szenved nyaranta. Imádja Verőcét, ugye nem gondolja, hogy majd ezért elköltözik?

További jó fórumozást, tisztelettel, üdv0zlettel:
Kálmán Nóra
Belsőellenőrzés
| 2008.11.16 19:41:39
A parlagfű úri betegség. Aki nem bírja,az költözzön Pestre a 10. emeletre.Sosem volt ilyen betegség.Gyerekként mezitláb rohangált a tarlón,most meg szédül a parlagfűtől? Az ilyen minek lakik vidéken?
zöldsas
| 2008.09.06 20:52:47
Üdvözlet!

1. Dunamező
2. Csattogóvölgy
3. Magyarkúti út kivezető szakasza
4. Magyarkúti Y elágazás
5. Orgona út honvédség felé vezető része
6. Szendehelyi bekötőút
7. Vasúti töltések
8. Zentai utca árokpart
9. Iskolaudvar…
10. Névtelen utca vége
11. Duna part mindkét vége
12. Labdarugó pálya környéke
13. Vasútállomás, játszótér melletti elhanyagolt terület
14. „Poki” egyik másik utcája.
15. Fehérhegy
16. Orom utca
17. Gorka utca park részén
18. Meredek utca
19. Lihegő utca
20. Aranyoskút
21. Szélesrét egy-két elhanyagolt telkein
22. Magyarkúti vasútállomás
23. Temető és vasúttöltés közti ösvény mentén

És valami oknál fogva minden olyan helyen ahol lovakat tartanak!
Kalman Nora
| 2008.07.29 06:43:17
Kedves Fórumozók!

Bizonyára nemcsak nekem, hanem Nektek is feltűnt, hogy a faluban egyre több a parlagfű.
Kiváncsi lennék a véleményetekre ez ügyben, hol és mit tapasztaltok. Én leginkább lakhelyem környékének, a Dunamező földjeinek és a vasúttöltésnek a szennyezettségét látom, és ugyan nem vagyok allergiás ( még ) fűre, fára, de átérzem azok aggodalmát, akik szintén elkeserítőnek találják a kialakult helyzetet.

További jó fórumozást:
Kálmán Nóra
[ 1-10 ]

A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.
BELÉPÉS
E-mail cím:
Jelszó:

regisztráció a program-, hírlevél és fórum szolgáltatásokra
adatkezelési szabályzat

program - mai napra: 0
Cégajánló
Daidalos B&M Kft.

Vác
ablak dunakeszi, műanyag nyílászáró, műanyag nyílászárók, műanyag ajtó, bejárati ajtó, redőny, reluxa, ablakpárkány, ablak vác, ablakcsere dunakeszi, nyílászárók, nyílászáró, ablakok, ablakcsere vác, ablakbeépítés, ablak árak, műanyag ablak vác, műanyag ablakok, műanyag ablak árak, műanyag ablak beépítés, műanyag ablak profilok, műanyag ablak dunakeszi
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Nevezetesség
Móricz Zsigmond nyaralója
Leányfalu
túra
Nagybörzsöny - Királyrét
típus: gyalog
A Börzsöny Akciócsoport 2002-es Vándortúrájának útvonala.
apróhirdetés
5 tagú családom részére keresek júniustól 1 évre kiadó házat vagy ...
A váci Korall Kft. központi ...
A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert ...
Ingatlanok Dunakanyarban
Ingatlanok Vácon
- Vác – Belvárosában 2 emeletes társasházban eladóvá vált egy felújított ...
- Készpénzes, leinformálható ügyfeleimnek kiadó lakást vagy családi házat keresek Vácon ...
Ingatlanok Dunakeszin
- Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Duna-part közelében kétgenerációs családi ház! A ...
- Eladó Dunakeszi központjában egy azonnal költözhető, tehermentes, 58 nm-es ikerház. Az ...
Ingatlanok Kismaroson
- Eladó Kismaros Börzsönyliget Ciklámen utcában 991 m2 építési telek erdei környezetben. ...
Ingatlanok Dunakanyarban
- KIVÁLÓ ADOTTSÁGOKKAL RENDELKEZŐ, FELÚJÍTOTT TÁRSASHÁZI LAKÁS, DIÓSJENŐN ...
- Eladó egy 47 négyzetméteres társasházi lakás Diósjenőn! A lakásba lépve egy világos ...
© 2002-2006 DunaWeb Szolgáltató Kft. Szerkesztőség: info@dunakanyar.hu  ·  Impresszum  ·  Médiaajánlat  ·  Adatkezelési tájékoztató  ·  Panasz, észrevétel

INGATLAN.DUNAKANYAR.HU     APRO.DUNAKANYAR.HU     INGATLAN.DUNAKESZI.HU     APRO.DUNAKESZI.HU     APRO.VAC.HU     INGATLAN.VAC.HU    
INGATLAN.RAD.HU     APRO.RAD.HU     INGATLAN.KISMAROS.HU     APRO.KISMAROS.HU     INGATLAN.PUSPOKSZILAGY.HU     APRO.PUSPOKSZILAGY.HU